Wpis z mikrobloga

  • 53
@Yokoetneivvis Nie chce mi sie, poza tym nie warto i dobrze mi z tym kim jestem więc po #!$%@? sie zmieniać dla szmaty którą sie chwile porucha i zostawi lub sama odejdzie do chada po jakimś czasie. Z doświadczenia wiem że nie warto się starać dla różowych nawet w najmnienszym stopniu.
  • Odpowiedz
@narkotykarz: wielu cię zlinczuje bo brzmisz jak mizogin, ale w tym co piszesz jest w CH prawdy, najlepszym sobą jest się bez starania, jeśli panna zostaje z Tobą w tym stanie, znaczy, że zostanie na dłużej
  • Odpowiedz
@narkotykarz: Jak się nie nadaje to kończ ten temat i tyle, a nie dodajesz jakieś gównowpisy na wykop. Jak widzisz, że do siebie nie pasujecie to na #!$%@? to ciągnąć? Jak to skończysz to będziesz mógł poszukać sobie kobity, która cię będzie akceptować takim jakim jesteś, tak samo ona będzie mogła znaleźć faceta, z którym będzie szczęśliwa. Coś jednak czuję, że jesteś z nią tylko dlatego żeby mieć co poruchać, więc
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ruszcz: nie warto bo odpali się logika różowych i po 3.mieisacach jak się zmienisz na lepsze odpali z czymś na wzór

już nie jesteś taki sam jak ten w kim się zakochałam


Czy inny bullshit
  • Odpowiedz
@narkotykarz: „jestem samolubny, niecierpliwy i trochę niepewny siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem trudny do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz mnie znieść kiedy jestem najgorszy, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepszy.”

( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz