Wpis z mikrobloga

Pamiętacie casting na opiekuna wyspy? My mamy dla Was pracę marzeń w Polsce. Wspólnie z serwisem Otowakacje poszukujemy 7 osób, które wcielą się w rolę Wakacyjnego Zwiadowcy Kraju. Wybrane osoby przez 2 tygodnie będą zwiedzać Polskę za darmo, a do tworzenia relacji z podróży otrzymają tablet Samsung Galaxy Tab. Jedno miejsce wśród szczęśliwej siódemki zarezerwowaliśmy dla Wykopowiczów. Jeśli lubisz podróże i przygodę, zobacz ofertę pracy dla Wakacyjnego Zwiadowcy i wyślij swoje zgłoszenie.
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fajne to ale, nie siedzę na "fejsie", nie jestem przebojowy i moje zakupy by wyglądały m.in "wchodzę, kupuje, wychodzę" a syndrom Polaka nie będę włączać, niech inni mają większe szanse:)
  • Odpowiedz
TO coś dla mnie. Planuję jechać do Kostaryka na pół roku i także relacje dawać. Jestem gadzeciarzem. 90% Moich komentarzy na wykopie jest z telefonu. Muszę wygrać :-)
  • Odpowiedz
@dstranz: @m__b: Obawiam się, że po moim zapytaniu kolesia o przed-terminy z przedmiotu, z którego mam egzamin 21 bądź 30 czerwca, usłyszałbym: Pan swój przed-termin miał rok temu :P. Na kampanie wrześniową też wolę nie liczyć bo takim sposobem pozbyłem się 600 zł i dorobiłem dodatkowego przedmiotu do zaliczania w tym roku :). Z drugiej strony taka wyprawa korci:). No nic jak mi się uda wszystko pozaliczać i
  • Odpowiedz
@5th: w formularzu jet specjalne pole aby podac link z Wykopu. Jest tez zadanie konkursowe powiazane z wykoowym memem. Regulamin natomiat powinien byc na stronie.
  • Odpowiedz
@m__b: Albo ja jestem ślepy albo wykonawca stronki zawalił bo nic poza hiperłączami do formularza, strony(nie wiem po jakiego grzyba przekierowanie na tą sama stronę :D) i organizatorów nic nie ma ale pole z loginem dopiero teraz zauważyłem ;).

P.S. Nie zastanawialiście się czy łatwiej nie będzie się dostać jako zwykły uczestnik niż jako wykopowicz :) ?
  • Odpowiedz
@5th: Zdecydowanie łatwiej mają wykopowicze - nic nie stoi na przeszkodzie, żeby Wykopowicz dostał się na jedno z pozostałych miejsc :) A dodatkowo jedno z miejsc jest zarezerwowane dla kogoś z Wykopu :)
  • Odpowiedz