Wpis z mikrobloga

@yuim: to zabawne, że wyzywasz mnie od prawaków, chociaż politycznie mam poglądy neuropy, tylko dlatego, że wskazuję, jaki blackwashing zrobiono w miłym memu sercu uniwersum.
  • Odpowiedz
@TypowyRobert: Ciekawe jaki kolor skóry powinni mieć ludzie w uniwersum inspirowanym europejskimi średniowiecznymi legendami i podaniami. Hmmm.
Konie w paski i ciemniejsi ludzie byli, owszem. W Zerrikanii.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@wilku88: Skoro jest tylko inspirowany europejskim średniowieczem a nie 1:1 opisem europejskiej rzeczywistości to mogą być czarni, bam problem rozwiązany. No i jeszcze masz wyjaśnienie, że ludzie z Zerrikanii emigrowali i pomieszali się z innymi rasami, problem solved ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TypowyRobert: Piękną #!$%@?ę z logiki za każdym razem robicie, gdy trzeba dokonywać intelektualnych fikołków w celu usprawiedliwienia obecności czarnych tam. Nie chce mi się ciągnąć tej dyskusji, widywałem je już tutaj dziesiątki razy.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@wilku88: Ależ jaki fikołek? Wszystko logiczne i proste, ogólnie to mam #!$%@? na kolor skóry w ogóle, ale jak tak bardzo musisz wiedzieć czemu tam są czarni to idealnie pasuje ta teoria. Jesteś zły bo nie masz lepszego wyjaśnienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TypowyRobert: Jest to fikołek, bo owszem, jest to teoretycznie możliwe, ale naciągane jak guma w majtkach. W tamtych czasach Murzyni nie migrowali. I znajdź mi jeszcze w kulturze europejskiej wyobrażenie elfa jako czarnego. Nie licząc czasów najnowszych, gdy juz zaczął sie blackwashing.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@wilku88: Czemu nie mogliby migrować w tym uniwersum fantasy? Przecież mamy nawet w serialu dwie Zerrikankii chroniące tego Barszcza czy jak mu tam. I jeszcze ten "blackwashing" xD Czy ty na pewno jesteś neuropkiem? Bo gadasz jak typowy prawak xD
  • Odpowiedz