Wpis z mikrobloga

@Mezir: Zastanawiam się dlaczego lidl nie wprowadzi limitów zakupów na łeb. Kiedyś byłem po powerbanka, bo był w dobrej cenie. Przylazłem specjalnie jeszcze przed otwarciem sklepu. Ledwo zdążyłem wejść po otwarciu drzwi, a powerbanków już nie było, bo jakiś gość wziął wszystkie...

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mezir: Kupiłem taką nie na promocji, w Irlandii. Taka sobie- ale drugi raz też bym wziął. Mam drugą, większą ale przerabiam na stolikową bo jest ciężka jak cholera.
  • Odpowiedz
@Mezir:
A wystarczyło zadzwonić na infolinię i zapytać o dostępność towaru.
XXI wiek, a ludzie nadal nie umieją korzystać z infolinii.
  • Odpowiedz
@Turbo_Bulbulator: To nie tak, że chcę, żeby wróciły kartki na towary. Wyobraź sobie sytuację, że upatrzysz sobie jakąś wkrętarkę, czy jakieś inne elektronarzędzie z lidla, bo będzie w promocji w dobrej cenie. Idziesz specjalnie z samego rana żeby sobie kupić, bo wiesz, że zawsze się znajdą jakieś handlarzyny, które wlecą lotem błyskawicy do sklepu właśnie po to samo, z tą różnicą, że ty weźmiesz jak człowiek jedną, góra dwie sztuki,
  • Odpowiedz
@Mezir: Jedź do Niemiec tam pewnie leżą na pułkach w jeszcze niższej cenie i każdy ma to w dupie. A w Polsce jak chlewie kupują na promocji hurtowo żeby potem sprzedawać drożej na OLX itp.
  • Odpowiedz