Wpis z mikrobloga

świetny start 0:2 bilans xD
większosc osob ma łatwy początek i robią bilanse po 5-6-7:0, 10:2, 10:1 i dopiero pozniej zaczynaja się schody
a u mnie to zawsze jest przeciwnie, pierwsze 10 meczów najcięzszych a większość meczów ugrywam później i np z bilansu 6:6 robię 17;10
#fut
  • 12
@Roxi5017: @wiesiek86: te pierwsze 5 meczów kwalifikacyjnych wbrew pozorów jest najgorszych bo to jest totalna loteria na kogo trafisz xD
ja jeszcze mieszkam przy samiutkiej granicy, dosłownie z 500 metrów do niemiec i często trafiam w lidze na potomków adolfa ze wscieklizną oglądających każde powtórki z tifo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ravalent: a mnie niemcy czesto koszą jakby faktycznie mieli wścieklizne, oglądają te powtórki i widać ze graja mocno agresywnie na cisnieniu strasznym ale nie wykluczam że gdy trafiam jakiegos petera z drezna czy martina z bautzen to oni moze na widok polaka sciskaja dupy bo ich pewnie #!$%@? ze polaczki im miejsca pracy kradną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ellenfelek: nie no rozkładać trzeba ja zawsze gram minimum te 10 w piątek w sobotę próbuje kolejne i w nocy JesCze tak by na niedzielę zostało max 5. Ale grając do południa tak naprawdę są nie duże szanse trafić na słabszych rywali bo teraz to chyba 70% prosów nakur*ia.