Wpis z mikrobloga

Ma ktoś czytnik inkBook Prime HD? Po ostatniej aktualizacji systemu - od 3 dni nie mogę uruchomić czytnika, tylko kręcą mi się kropki i nic. Heldesk ma #!$%@? - będą odpowiadali dopiero po nowym roku...

#czytniki #inkbook
  • 21
  • Odpowiedz
@ogrod87: :( Jeśli nie chcesz czekać na support a na temat Andoida coś trybisz, to może rozglądnij się w sieci za podpowiedziami na temat "recovery mode" w inkBookach. Może da się wrócić do podstawowej wersji systemu? W innych czytnikach tak się ratowałem czasem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shirde-_-: napisz do serwisu. Napisali mi całą instrukcję, plus program z obrazem do wgrania. Kolo 20 minut mi to zajęło i czytnik hula do dziś
  • Odpowiedz
@ogrod87: Posiadasz może gdzieś ją jeszcze? PiSlem wczoraj i muszę czekać do poniedziałku najkrócej

No i może być ciężko coś wgrać, bo po podłączeniu pokazuje jako dysk D i F do których nic nie moge wrzucić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shirde-_-: najwcześniej jutro wieczorem mogę zobaczyć, bo nie mam dostępu wcześniej do kompa swojego. A link, który mi wysłali, już wygasł
  • Odpowiedz
@ogrod87: Jesteś w stanie podesłać tu instrukcję co zrobić w opisanej przez Ciebie sytuacji? Mam to samo :( Ewentualnie możesz podesłać informacje na mojego maila: slodki1997@op.pl
Z góry dziękuję!
  • Odpowiedz
@ogrod87: Właśnie wczoraj go kupiłem. I mam dokładnie to co Ty.
- Wyjąłem z pudełka
- Odpaliłem
- Wymusił aktualizację
- Zaczął ją robić
- Wyskoczył błąd pobierania
- Wcisnąłem spróbuj ponownie
- pobrał i zaczął instalować
- od paru godzin kręcą się tylko kółka

Nie wiem co zrobić.
Czy ktoś umie go zresetować do zera?
(próbowałem trzymać przycisk power 30 sek - nic, próbowałem również trzymać przyciski po obu stronach
  • Odpowiedz
Poniższą instrukcje reinstalacji oprogramowania można przeprowadzić tylko na systemie operacyjnym Windows 7, 8 i 10.

W Rockusb Driver znajdują sie sterowniki, proszę "wypakować" zawartość i zainstalować .

Poniżej podaję link do zainstalowania sterowników na komputerze :
htmlhttps://support.microsoft.com/pl-pl/help/4028443/windows-10-update-drivers

Etap 1:

1. Ładuj czytnik przez 3 godziny i odłącz od zasilania.

2. Wyłącz urządzenie, przytrzymując przycisk „włącz/wyłącz” przez 20 sekund.

3. Pobierz paczkę z linku poniżej:
https://drive.google.com/open?id=1rtKkHd-cscD9UClkus_tdbFvQ83hJy25

4. Wypakuj pobrany plik „zip”.

3.
  • Odpowiedz