Wpis z mikrobloga

Czy za ~30k można dostać jakieś ogarnięte autko z automatem? Wiem, że nawet z manualem szału nie będzie, ale może jest coś o czym nie wiem. Bliżej raczej do segmentu B w tej cenie niż coś wyżej chyba :/

#motoyzacja #samochody
  • 31
@vargemp: A to słabo. Pytam, bo sama się skusiłam na używane, ale małąm je pół roku i co 2 tygodnie było w naprawie z debilnymi usterkami. Uznałam, że nigdy więcej, bo zwyczajnie hajs poszedł w błoto.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vargemp: bez większego problemu - szukam czegoś jeszcze ze zwykłym hydrokinetykiem, dzięki temu koszty serwisu będą w miarę w normie. Z aut, które mi przychodzą do głowy to np kia ceed/Hyundai i30 (to chyba w miarę najnowsze auta, które się znajdzie). W niższych klasach najczęściej są skrzynie zautomatyzowane, które są z reguły problemowe. Poszukaj zestawienia polecanych skrzyń automatycznych i dopasuj auto pod swoje potrzeby ( ͡° ͜ʖ ͡°
@MadeleineDawson: Nie są to na pewno auta, które zapewnią komfort podróżowania. Ja kupiłem akurat używany roczny za dużo większą kwotę, ale moja córka ma Forda z 2011 roku, który rok temu kosztował właśnie około 30 000 i sprawuje się doskonale. Nieporównywalnie lepiej niż każde nowe auto za 50 000 (nic w tym dziwnego, jak był nowy kosztował 3x więcej).