Wpis z mikrobloga

Przypominam, że to nie zdjęcie, a portret narysowany. Autor mógł zostać poproszony o pominięcie pewnych "wad" i wyblurowanie, przez to wszyscy wyglądają młodo i podobnie do siebie. Kwestia spokrewnienia jest już dawno obalona.
  • Odpowiedz
@kolonko: a teraz ja zadam dla was pytanie szanowne państwo, skoro dzieci spłodzone przez osobniki z tej samej rodziny rodzą się z błędami genetycznymi. To ewolucja jest kłamstwem bo wtedy nie możemy pochodzić od jednego człowieka, i nasza religia jest kłamstwem bo nie mozemy wszyscy pochodzic tylko od adama i ewy.
w takim razie kim my jesteśmy ogółem i skąd?
  • Odpowiedz
@kilerek3: śmiechłem z niedouczonego ateucha przeciętnie na dzień dzisiejszy tu tego de besta

nie możemy pochodzić od jednego człowieka bo to nigdy nie miało miejsca. nawet krytycy biblijni są zgodni, że historia adama i ewy to metafora początków człowieka jako gatunku, a nie dosłowne tłumaczenie.
  • Odpowiedz
@bornforburning: w kwestii pokrewieństwa, jakieś niewielkie może występować, jeśli pochodzili z tej samej wsi, czego nie pamiętam, bo na wsiach to dość częste że większość ludzi jest po jakichś dalekich odnogach spokrewniona z racji niewielkiej liczby ludzi
  • Odpowiedz