Wpis z mikrobloga

@Obsrana_Zbroja26: Przez kilka lat, z racji na specyficzną sytuację rodzinną, również spedzalam samotne Święta. I to był super stan, prawdziwy odpoczynek, chill, czas tylko dla mnie. Uwielbiałam to.
Ale teraz mam niebieskiego i bąbelka i wiesz co? Też jest zajebiscie ( ͡° ͜ʖ ͡°) życzę Ci Mireczku, byś i Ty za kilka lat spędzał Święta z tymi, na których faktycznie Ci zależy. A tymczasem odpoczywaj!
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol Bo taką mam ochote, to że ktoś jest samotnikiem nie znaczy że wola o pomoc.w waszych łbach się nie mieści że można kochać rodzinę i być z nią, jednocześnie tęskniąc za samotnoscia. Mniej kościółka i bzdetow rodzinnych to zrozumiecie, że są roNi ludzie którzy mają różne potrzeby - a to że macie ograniczony światopogląd to już niestety wasza wina że stoicie w miejscu i się nie rozwijacie
Nie, jesteś po prostu ograniczony :)


@helmutt: Ty po prostu nie rozumiesz słów których używasz.

co samotnik nie może kochać i być w związku czy jak ? :)


@helmutt: Kochać może. Ale celowo skazywać się na niesamotnośc #!$%@?ąc o tym jak to się ją kocha? To zwyczajna hipokryzja. To tak jakbym #!$%@?ł, że kocham wolność po czym robił wszystko, żeby mnie zamknęli w więzieniu bo taki jestem masochistyczny.

to jest
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Marynarz ma kontakt z ludźmi - choćby z załogą, ja mam kontakt głównie ze swoją kobietą - i to w ograniczonym zakresie. Nie mam zamiaru Ci tłumaczyć jak wygląda mój związek, i jak sobie ułożyliśmy życie. Musisz rozszerzyć horyzonty, bo w dzisiejszych czasach nie da się zaszufladkować osoby do jednej szufladki zgodnej z wikipedią. Związek na odległość przerobiłem, niestety nie da się być ojcem na odległość.
Marynarz ma kontakt z ludźmi - choćby z załogą


@helmutt: Powiedziałem to w przenośni. NIech ci będzie. Zostałbyś pustelnikiem.

Musisz rozszerzyć horyzonty, bo w dzisiejszych czasach nie da się zaszufladkować osoby do jednej szufladki zgodnej z wikipedią


@helmutt: Moje horyzonty są szerokie. Sęk w tym, że człowiek jest istotą społeczną. To fakt. A to, że jeden człowiek stwierdzi, że jest papugą i zaczyna ćwierkać nie znaczy, że nią jest rzeczywiście.
Jasne - i dlatego, że większość taka jest to wszyscy tacy są


@helmutt: Nie wszyscy tacy są. Przecież na świecie istnieją eremici. Tylko, że ty nim nie jesteś. Jakbyś faktycznie taki był to byś nie wytrzymał w społeczeństwie bo byś był nieszczęśliwy. Możesz być introwertykiem, lubić spędzać czas ze sobą, ale dalej to nie oznacza, ze jesteś samotnikiem tylko, że od czasu do czasu lubisz samotność.
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Może nie ma jeszcze odpowiedniej szufladki - pustelnik != samotnik ( samotnik – osoba unikająca kontaktów z innymi ) - nie nie lubię czasem - lubię cały czas - tylko wypracowany przez lata model związku zaczął się sprawdzać - i choćby nie muszę już uciekać co tydzień na tydzień - ja siebie uważam za samotnika, moja kobieta uważa mnie za samotnika, rodzeństwo uważa mnie za samotnika ( a mam ich