Wpis z mikrobloga

Gość pokazuje, że banany też mają problemy: wielkie mi odkrycie. I tak bym oddał wszystko żeby się z nimi zamienić. Zesraliby się gdyby musieli być mną w czasie największego dołka, czyli praktycznie całego okresu przedszkole-podstawówka-gimbaza. Dopiero w połowie liceum udało mi się odkręcić wszystko i zaliczać dzień po dniu coraz to większy progress. Nikt mi nic nie dał, do wszystkiego musiałem dojść sam. Oni mają chociaż hajs od starych, a ja nawet tego nie miałem, przez co skończyłem jako #!$%@?
#patointeligencja #rap #rapsy #polskirap #przegryw ##!$%@?
  • 10
  • Odpowiedz
@Aedemkun: Jak to mówią "syty głodnego nie zrozumie" ale Gimby się jarają bo ich największym zmartwieniem jest że Starzy nie dali na nowy telefon więc trzeba się #!$%@?ć najdroższą wódką lub zaćpać heh a tfuu na takich
  • Odpowiedz
@Aedemkun: Słyszałem w środowisku że to syn jakiegos profesora na kiju i generalnie najwiekszym przypalem tego przychlasta bylo to ze mogli go nie dopuścić do matury bo mial slaba ocene z geografi. Generalnie podobno pozer do tego stopnia że he he udawal patola na ulicy majac ciagle zaplecze finansowe od starych.
  • Odpowiedz
@Cre1q: O matko co za dramat bo do Matury nie dopuścili no tak będzie dramat bo Tatuś i Mamusia by się wstydzili no jak to tak nasz synek bez matury nie będzie prawnikiem lub lekarzem haha tfuu na nich i niech nie udają Patoli bo jeśli mają zaplecze finansowe to nigdy nie będą rasową Patolą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aedemkun: "Patointeligencja'', po prostu zwykłe #!$%@? banany, które mają życie tak idealne i ułożone, że zaczyna ich to nużyć i przysłowiowo ''przewraca im się w dupach'', więc znajdują sobie rozrywkę w postaci ćpania, chlania itd., a potem przychodzi taki Mata i nawija jak to oni też mają źle. XDD No #!$%@? beka dla mnie.
  • Odpowiedz