Wpis z mikrobloga

Gdzie w #krakow kupię deski na wymiar? Chcę zrobić szafkę na kolekcję i trochę tego potrzebuję i wolałbym nie wydać milionów monet. Wiem że jest na kalinowym taki sklep ale aktualnie mieszkam na Płaszowie więc trochę mi nie po drodze, a i może gdzieś taniej by było w okolicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
@generalisimuss: w każdym hipermarkecie? :o powiem Ci że byłem trochę po sklepach i nie spotkałem się żeby deski kroili na wymiar, ale może źle patrzę XD. co do szafki - patrzylem i wcale nie jest wiele taniej a są za duże - ja potrzebuję odstępy między półkami max 15cm i żeby półki były jak najcieńsze, dlatego chcę skonstruować sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@asbecbda25: OBI, CASTORAMA, LIROJ-MARLIN - wszystkie mają stanowisko do przycinania desek i blatów. No a jeśli chcesz takie coś zrobić to mogę zaproponować kupno płyt ze sklejki brzozowej ... w LIROJU właśnie. Mogą ci ją tam przyciąć na wymiar i resztę już sobie sam dokończysz.
@generalisimuss: a nie orientujesz się jak u nich z cenami? bo właśnie kiedyś jak brałem na kalinowym takie półki to zapłaciłem 50 zł za 4 deski (80x50 bodajże) a jak mój wujek kupował lerła to płacił stówę za blat 1,5mx1m dlatego mi się wydawało że tam jakoś drogo( ͡° ʖ̯ ͡°)