Wpis z mikrobloga

Co jak co, ze Stanowskim się często nie zgadzam, ale tu ma rację. Jak robić galę z freakami, to niech ona ma choć odrobinę RiGCZu. Fame MMA to prześciganie się w tym, kto zrobi większą patologię. Ale to ludzi kręci, więc nie sądzę, żeby FFF w tym starciu miało większe szanse. To raczej walka Dawida z Goliatem. Gola, Boxdel czy ci kibole Lecha nie mają nic do stracenia i mogą się bawić w taką patofederację. W końcu sami wywodzą się z patologii i z tym są kojarzeni.
#famemma #fff #danielmagical #patostreamy #boxdel #polsat #ksw #mma
r.....6 - Co jak co, ze Stanowskim się często nie zgadzam, ale tu ma rację. Jak robić...

źródło: comment_ZjL3K1xb0BDx6fJvQFytNoW28lMIlUsa.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@rorf46: Ja Stana lubię, dziwi jednak sytuacja w której zaczyna publicznie #!$%@? po fejmie dopiero kiedy ma biznesy z Borkiem i tym lalusiem Smokowskim:) obydwaj z Polsatu...
  • Odpowiedz
@rorf46: uj kogo obchodzi co kto robi. fame rosnie,zawodnicy co raz bardziej sie przykladaja do tych walk i trenuja. Wystarczy aby lepiej tez dobierali przeciwnikow aby walki byly wyrownane. Ja tam zadnej patoli nie widze, jedynie zawodnicy ktorzy w niej kiedys siedzieli ale i tak jest ich co raz mniej + odchodza od tego stylu bycia( isamu,rafon itp- juz nie robia w necie tego z czego byli znani)
  • Odpowiedz
@rorf46: na piłce nie :) wiem, bo widzę jak wypowiada się na dane tematy. Nie wiem co by chciał, ale swoim buraczanym zachowaniem robi się na Zarzecznego tylko mówię nie trzeba buty i nie ta wiedza. Zrobili kanał razem z innymi dziennikarzami sportowymi(borek,skokowski,pol) , tylko nie wiem po co wzięli Ksysia, skoro on nic mądrego do niego nie wniesie.
  • Odpowiedz
@rorf46: Po pierwsze - Stanowski to zakłamany idol gimbazy.
Po drugie - Świerczewski od lat ma metkę patusa, Świr nie wzięło się znikąd, nawet na dawnym Weszło (gdy jeszcze było zabawne) przypominano z nim różne historie np. jak zrzucił dziennikarza ze schodów...
Tak więc oni wszyscy są siebie warci.
  • Odpowiedz
@Kossa89: Konflikt? xDDD Ta, może nie chcieli go wziąć na walkę jeszcze? xD Powtarzam: on od samego początku, chyba od 1. gali pisał, że to patologia. I ciągle to podtrzymuje po prostu.

Konflikt z Fame, to dowaliłeś. Ta, pokłócił się z Boxdelem i Golą. xD
  • Odpowiedz
@Kossa89: Nie kojarzę, żeby on na ich temat pisał jakiś artykuł. Kojarzę tweety przede wszystkim. Jeśli już, to jest taki konflikt, że on nazywa ich patologią, a oni się z tym nie zgadzają. W ten sposób ze mną też mają konflikt. xD
  • Odpowiedz