Wpis z mikrobloga

#ender3
Ja już chyba nie mam sił na tą drukarkę. Wymieniłem całą głowicę, chyba z dwie godziny nad tym siedziałem, bo dostęp do kabelków to w tej drukarce masakra, wszystko #!$%@? klejem. No ale wymieniłem i stanęło się to co stanęło się poprzednio... czyli filament znowu wykipiał przez zaznaczone miejsce.

Druk w temp 225 stopni, nadmuch 25%, Fiberlogy PET-G
jakość wydruku masakryczna.
Jest nowy termistor, nowa grzałka i nowy cały blok.

Ma ktoś jakiś pomysł jeszcze co może być nie tak?

ps. Rurka PTFE była na 100% dociśnięta do samej dyszy, złączki trzymały rurkę i nic się nie ruszało. Zrobiłem tak: nałożenie górnej złączki, dokręcenie dyszy na max, następnie poluzowanie o 1 obrót, włożenie rurki PTFE, upewnienie się, że na pewno dociska do końca, zabezpieczenie rurki złączką pneumatyczną, dokręcenie dyszy.
Pobierz L.....t - #ender3 
Ja już chyba nie mam sił na tą drukarkę. Wymieniłem całą głowicę,...
źródło: comment_ZvyeSQIJFVguxKaIFeujy0EcLrU4sW4m.jpg
  • 5
@Sliv3r: teraz nie jestem pewny. Przed chwilą przeczyściłem wszystko i zrobiłem zabieg dokładnie tak jak na tym filmie, czyli na gorąco i dokładnie takie same kroki.

Teraz leci jeszcze raz wydruk testowy, dałem trochę wyższą temperaturę, wymieniłem rurkę ptfe i dałem nowe złączki pneumatyczne. Mam nadzieję, że teraz wszystko wyjdzie, póki co wygląda obiecująco.
L.....t - @Sliv3r: teraz nie jestem pewny. Przed chwilą przeczyściłem wszystko i zrob...
teraz dla odmiany jakieś dziwne dzwięki wydaje jak jeździ w lini X. Takie jakby coś haczyło ale jak robiłem ruch wysoko nad stołem to był ten sam dzwięk xD Ja nie wiem czy to ja trafiłem na jakąś gorszą sztukę, czy to ja jestem za głupi ( ͡° ͜ʖ ͡°)