Wpis z mikrobloga

Kochani!

Z radością mogę dołączyć do osób szczęśliwie obdarowanych w akcji #wykopaka i zrobić #chwalesie :)

Dziękuję Ci "moja" anonimowa Mirabelko z ulicy Mirabelnej2137 (tak chyba było w adresie zwrotnym?) . Paczka od Ciebie dotarła błyskawicznie i urzekła zarówno sposobem zapakowania jak i swoją zawartością.

Twoją autorską ozdobę świąteczną jeszcze dziś zainstaluję. Postaram się też odgadnąć, jaką pierwotnie miała funkcję. Kubek już schowałem do mojej torby na szkła ( i te japońskie jak i radzieckie ) . Będzie mi służyć, plenery czekają ;-)

Oczywiście przede wszystkim (a jednak na końcu) dziękuję Ci również za list i gratuluję zdolności stalkerskich :3 Ucz się grać na #drumla , stracisz szacunek przyjaciół - ale i tak myślę, że warto xD

Podsumowując:

To była pierwsza akcja, w której otrzymałem paczkę od sparowanej osoby. (brałem wcześniej udział w #wykopoczta - chyba 2x albo 3x)
dzięki @wykoPAKA za świetną robotę, mimo że odrzuciliście mi paczkę kilka razy - wiem, że robiliście to by zagwarantować wysoki poziom zabawy. Udało się, jesteście wielcy! Chętnie wrócę na kolejne edycje!
prettyhotprogrammer - Kochani!

Z radością mogę dołączyć do osób szczęśliwie obdaro...

źródło: comment_B2aU7FP3K21BzA9TiNI4XDs602ihVe7Y.jpg

Pobierz
  • 1