Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Rozwodzik... a dokładniej jestem w trakcie. To co moja cudowna wyśniona partnerka zrobiła z moim życiem po ślubie to jest niewiarygodne. Złapana na absurdalnej wręcz zdradzie. A w sądzie muszę udowadniać że nie jestem wielbłądem i że umiem się opiekować dzieckiem, żeby mi go po prostu nie odebrali. Rozwód już trwa ponad 2 lata, a nawet nie zbliżyłem się do podziału majątku. Ona już teraz gra odbiorem opieki nad dzieckiem (powołałem 20 świadków żeby udowodnić jak to wyglądało), wymuszeniem kasy, kłamstwami na każdym kroku ocierającymi się o jawne złodziejstwo...
Idziemy do sądu rodzinnego i co? Dziecko dla matki, mimo że to ja się nim w 90% zajmowałem (po apelacji mam "widzenia" w połowie czasu ale alimenciki lecą grubym strumieniem, ja jeżdżę, ja kupuję - ona dyryguje i wymaga).
w tym kraju (a przynajmniej w sądzie w moim mieście - dużym, ale nie stolica) facet ma przerąbane po całości...
Inaczej wygląda w rejonowym gdzie była robiona rozdzielność wsteczna - tam okazało się że sąd może być bezstronny... Teraz czekam na podział majątku.
Panowie 2 wnioski na życie i weźcie je sobie mocno do serca:
1) "W dzień nie szukaj gwiazd" - NIGDY tego nie rób - chyba że na 1 noc
2) Niezależnie jak cudowna, jak kochana przed ślubem, róbcie rozdzielność (jak reakcja na taką propozycje będzie gwałtowna to zrozumcie co to tak na prawdę znaczy)

P.S. Rozwód to masakra (walczę o orzeczenie winy żony i opiekę nad dzieckiem) ale nie ma innej drogi w takiej sytuacji - nie odpuszczajcie tego bo później sobie nie będziecie mogli spojrzeć w twarz i staniecie się popularnymi ostatnio: "beciakami"...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy dla młodzieży](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 7
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Panowie 2 wnioski na życie i weźcie je sobie mocno do serca:


Komu ty te rady dajesz? Teoretykom, którzy nawet za rękę nie trzymali, ale kobiety mają rozpracowane po 5 minutach tak, że wiedzą ile każda bolców miała, czy szuka tylko beciaka, która z nich jest szmatą a która nie itd xD?
  • Odpowiedz