Wpis z mikrobloga

Prezent świąteczny, spodziewałem się dużo, finalnie troche zawód, opakowanie dobre do wykorzystania po spożyciu, otwieranie za pierwszym razem zdrowo przecięło mi skore na palcu, najpierw lepiej podwadzic nożykiem, metal jest bardzo ostry przy wieczku. W środku marnie zabezpieczone za pomocą gumki przez co świeżość ulatuje momentalnie, aromat szczerze mówiąc nie zachęcający, bardzo Pylący przez co od razu zbiera na kichanie, dopiero 1 dzień testowania ale wstępnie muszę stwierdzić ze opinia jako najmocniejszej tabaki na świecie trochę przesadzona, albo nos po tylu latach już ma #!$%@? na moc ( ͡° ʖ̯ ͡°) jedynie całkiem ciekawy pomysł z ta gumowa „uszczelka” jest taki ze przy zażywaniu można palcem przejechać i szybko zaaplikować, zobaczę co będzie dalej, na razie mąka, gips, i momentalne zakrztuszenie #wykopsnuffersclub #tabaka #tabakarecenzje
xMariano - Prezent świąteczny, spodziewałem się dużo, finalnie troche zawód, opakowan...

źródło: comment_O6E2LspFVuTCNd6oEUy0aohm8Gbek49s.jpg

Pobierz
  • 12
@ThomasVercetti: Nie wiem czy chciałbym kochanego redbulla z tym pyłem mieszać. Jesli już takie coś robić, wydaje mi się ze medyk by był lepszym rozwiązaniem bo podobna struktura i moc większa wiec możliwe ze moc przebiła by zapach i stała by się wtedy znośna, coś pokombinuje bo obecnie w ogóle nie zachęca do dalszego testowania.
@ThomasVercetti: Na ten moment zdecydowanie, zastanawiam się czy jest to z powodu takiego marnego zabezpieczenia co powoduje szybkie ulatniania się aromatu i przez to jest takie pyliste co nie pozwala na większe aplikowanie. Ogólnie chodziło mi o mieszanie Medyka ze słoniem, bo redbull jest bardziej mokry i nie wiem czy czasem nie będzie zbyt dużej różnicy w „konsystencji” i te całe połączenie będzie totalnie nie trafione.
@GeloXD: No właśnie tez nie ogarniam, byłem nastawiony ze mi zniszczy nos, ale chyba już się zleżała na tyle ze jest syf, muszę ogarnąć jakaś świeża to pewnie będzie lepiej, bo to co jest teraz to jest porażka. Odpuściłem po 3 dniach bo żadnej satysfakcji ze snuffania
@GeloXD: Tez zdecydowanie wole bardziej pod względem smaku a nie mocy, ale z racji ze nasłuchałem się sporo o niej to mnie zaciekawiła, sam bym raczej nie kupił. Bernardy kocham ponad życie, bez porównaniu tutaj
@GeloXD: Dobra zwracam honor, jak się weźmie taka fajna kupkę i w odpowiedniej odległości wciągnie na raz, to leci fajny szocik który daje wrażenia jakby ktoś wwiercał ci się w mózg, szanuje teraz 10/10 miło się zrobiło