Wpis z mikrobloga

Ok, jestem wolny, konto poszło, kasą wpadła. Zagrałem przedwczoraj ostatni mecz po 2tyg przerwy i dotrwałem do 70min po tym jak straciłem bramkę na 3:1 po dośrodkowaniu gdzie mój obrońca pomimo dwukrotnego naciśnięcia kółka dalej przyjmował piłkę na klatkę. Dzieki wszystkim Mirkom za pomoc i pozdrawiam serdecznie wszystkich. To mój ostatni wpis , usuwam tag z zakładek. Do zobaczenia na nowej generacji konsol czyli minimum Fifa22. Pozdro.
#fut
  • 6
@Orzelasty: kolejny... Trzymaj się Mirku ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam wrażenie że za miesiąc dwa ten tag będzie świecił pustkami, te odchodzenie poszło jak domino xD ja jeszcze pogrywam ale coinsy też sprzedałem i gram składem niewymiennych
@Geneksix: @dulux23: robię to samo. Teraz dla testu gram sobie LW gorszym składem, bo reszta sprzedana, jak coś uciułam to i te coinsy znowu pójdą na sell. Ostatnio grałam 3 tygodnie temu, wystarczył 1 meczyk w LW i wiadomo czemu tak długo fifa poszła w odstawkę. Obecnie nie ma ani jednego aspektu, który by mnie przekonał do zostania na dłużej przy fife. Picki tragiczne, delay i wylewy jest jak był,
@mizticer: a skąd te teorie, z dupy ? XD jesli o mnie chodzi to zadecydował gameplay, wieczny delay i brak możliwości normalnej gry w dzień i brak progresu związanego z ulepszaniem skladu, dlatego swoje 3kk sprzedałem i gram sobie dalej na luzie, w LW jak narazie 8-5 a ekipa praktycznie z samych niewymiennych, pewnie też wbije g2 jak moim głównym składem ;) a najlepiej to robić tak jak każdemu odpowiada
@Geneksix u mnie to samo. Do tego doszło jeszcze mniej czasu wolnego.

@mizticer: jak na serio? Jeśli chce zagrać czasem po pracy to nie ma takiej możliwości, bo albo serwery nie działają albo jest delay. Tej gry nie da się traktować poważnie bądźmy szczerzy. Ona daje więcej frustracji z niedopracowania niż radości, powinno być odwrotnie.
Kiedy grasz mecz i masz mnóstwo sytucji, po których powinna być bramka, ale gra stwierdza, że