Wpis z mikrobloga

Rozwala mnie ten rasizm na wykopie. Czy tylko ja mam #!$%@? w kolor skóry aktorów? Co za różnica czy bohater jest biały lub czarny?
#wiedzmin
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iAmTS: proste, mamy pewne uniwersum książkowe, które netflix koloryzuje nie po raz pierwszy pod swą narrację (to jest chyba argument z którym nikt nie powinien mieć problemów, bo tylko osoba z amputowaną głową mogła by to przeoczyć). Koloryzacja czy inne ubarwianie netflixa zawsze idą w jedną stronę: więcej czarnych, więcej gejów itd.
Podaję śmieszkowi OPowi słynnego memełka z Balem w roli Obamy i opatruję go odpowiednim opisem.
Ty mi piszesz,
  • Odpowiedz
  • 0
@Chad_LeClos Typie, wakanda i czarna pantera też jest zmyślona ale byłoby idiotyczne jakby dali tam białych aktorów. Tak samo jak tutaj dali czarnych elfów. Ale Twój lewacki mózg tego nie zrozumie, tylko potrafisz powtarzać jakieś brednie o rasizmie
  • Odpowiedz
@Chad_LeClos: Tylko, że elfy to mitologia nordycka więc naturalne, że w naszej kulturze kojarzą się z ludźmi z krajów nordyckich, taki etos fantasy. Nie wiem co w tym złego i rasistowskiego, że wiele osób chce, żeby świat D&D i zbliżone były spójne, tym bardziej, że oparte są na wielowiekowych mitach. Masz wytłumaczenie, może Ci się nie podobać, ale to zaakceptuj.
  • Odpowiedz