Wpis z mikrobloga

Rozwala mnie ten rasizm na wykopie. Czy tylko ja mam #!$%@? w kolor skóry aktorów? Co za różnica czy bohater jest biały lub czarny?
#wiedzmin
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Morelo: Stary obejrzałem film "Piątek" gdzie zagrali sami czarni i świetnie się ubawiłem. Nie krzyczałem DAWAĆ BIAŁYCH! Rasiści dali samych czarnych!
Ale w drugą stronę to już nie może być.. nie mogli dać samych białych prawda? To są podwójne standardy
  • Odpowiedz
@Morelo: Tutaj nie chodzi o rasizm, ludzie w dzisiejszych czasach już przesadnie myla pojęcia i nie wiem czy robią to celowo, czy z głupoty. Są postacie do których kolor skory zupełnie po prostu nie pasuje, jeszcze nie widziałem białego grającego faceta z konga, albo z kenii, czy białego grającego czarna panterę marvela, tak samo tutaj nie pasują czarne elfy, czy rycerze, tak po prostu. Zamiast zrobić z Zerrikani egzotyczny kraj
  • Odpowiedz
@Morelo: "Triss ma długie, puszyste, złocisto-kasztanowe włosy i duże, niebieskie oczy. Czarodziejka jest bardzo szczupła, miała 22 cale w talii, czego czujnie pilnowała. Nosi suknie zapięte pod szyją aby ukryć bliznę, pamiątkę bitwy pod Sodden"

Netflix: #!$%@? #!$%@? dajemy 40letnia cyganke z czarnymi włosami
  • Odpowiedz
@BonifacyDX: zależy czy byłaby to parodia, dokument czy 30 film na ten sam temat. Chyba #!$%@? można zrobić romeo i julię azjatów skoro 800 roznych wersji już powstało. Chyba można zrobić parodię czy pastiż polityczny z białym Obamą nie?
  • Odpowiedz