Wpis z mikrobloga

Mireczki, najlepszy tv box z androidem to...? Miałem doczynienia z Xiaomi Mi box s, był genialny, ale może wy polecicie coś ciekawszego? Mam też mega słaby budżet, więc fajnie by było znaleźć jakieś najlepsze rozwiązanie ekonomiczne ( dobra jakość adekwatna do ceny). Szukam czegoś dla rodziców, czyli aplikacja z tv, yt i chyba tyle. :) Ale będę szukał też czegoś dla mnie, więc fajnie jakby udźwignął całe możliwe dobro dzisiejszego świata ( kiedyś chciałbym móc podłączyć do niego pady od ps4 i coś pograć.)
Będę mega wdzięczny za wasze rady i doświadczenie! Za dobre wsparcie obsypię plusami i dobrą myślą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pytanie #pytaniedoeksperta #tvbox #telewizory #telewizor #mibox
mem dla zasięgu. :)
Revival - Mireczki, najlepszy tv box z androidem to...? Miałem doczynienia z Xiaomi M...

źródło: comment_TRGKxxTi2FWooDpTn1MYmflqR0mtYvHT.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@prodigium: podobno DTS nie działa jak i sam 5.1. na github było o tym, że wersja eu ma taki problem. A ogólnie to jak sprawuje się urządzenie? Działa płynnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@anthoris: tego nie wiedziałem. Tak, działa ok. Nigdy mi się nie zwiesiło ani nic mi nie cięło z winy urządzenia. Używam do horizon go. Testowałem netflixa i YouTube i jest gitara.
  • Odpowiedz