Wpis z mikrobloga

Siema mirki. Próbował ktoś z was anulować zamówienie w sklepie mi-home.pl? We wtorek późnym wieczorem przeglądałem produkty na ich stronie, dodałem produkt do koszyka wypełniając dane wysyłkowe i chciałem sprawdzić metody płatności i czy tpay obsługuje przelewy w moim banku, jakimś cudem omyłkowo wybrałem zamówienie do realizacji (,). Dostałem od nich maila, który poinformował mnie o potwierdzeniu zamówienia. Na dole druczkiem było napisane "Chcesz się z nami skontaktować w sprawie zamówienia? Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, odpowiedz na tą wiadomość.", tak więc zrobiłem i w wiadomości zwrotnej opisałem problem jaki zaszedł. Dodatkowo w komentarzu zamówienia na stronie sklepu opisałem zajście. Żadnej odpowiedzi nie dostałem od sklepu. Dzisiaj po południu przyszedł do mnie drugi mail z informacją, że zamówienie zostało przyjęte do realizacji i oczekują na przelew bankowy. Próbowałem dodzwonić się na infolinie lecz bez skutku. Chopy, co robić?
#pytanie #xiaomi #mihome #zakupy #pomocy
  • 1
  • Odpowiedz
Dzisiaj po południu przyszedł do mnie drugi mail z informacją, że zamówienie zostało przyjęte do realizacji i oczekują na przelew bankowy


@FLUXX: jak nie przelales kasy to anuluja zamowienie
  • Odpowiedz