Wpis z mikrobloga

Ktoś może jest w stanie mi powiedzieć jaka jest różnica między Dellami G3, G5, G7? W zasadzie każdy z tych modeli można kupić w takiej samej specyfikacji. Internet na pierwszy rzut oka niewiele mówi, tylko że jakieś różnice w budowie ale bez konkretów.

#laptopy #dell

Pozwolę sobie zawołać @Pustulka
  • 6
@Gajwer2 ogólnie szukam czegoś do CADa, montaż filmów i okazjonalne granie. Coś w granicy 5-6 k, i G5-G7 wydawały mi się sensowna opcją z i7, 1660 Ti i 16 GB ramu. Legion też spoko ze specyfikacji ale nie podoba mi się design... Ale ostatecznie przeżyje. Jeszcze się zastanawiałem nad jakimś ultrabookiem ale czytałem że tam procesor osiąga maksymalne moce na chwilę a potem przez temperaturę jest ograniczany.
montaż filmów i okazjonalne granie. Coś w granicy 5-6 k, i G5-G7 wydawały mi się sensowna opcją z i7, 1660 Ti i 16 GB ramu.


@qkamil: Biosy della od wersji chyba 1.3 podają w G3, G5, G7 zbyt duże napięcie co pomimo solidnego chłodzenia przekłada się na bardzo wysokie podchodzące pod 100 stopni temperatury procesora. Co do ultrabooka UHD620, Vega 8, MX150, MX250 to zależy od skomplikowania konstrukcji, ale jeżeli pytasz