Wpis z mikrobloga

@n1c3 Faktycznie XD actually jest użyte jako teraz/aktualnie, nawet nie zauważyłem. Albo po prostu w złym miejscu zdania. Dlatego napisałem, że nienaturalnie wygląda, bo coś było #!$%@?, ale nie mogłem dojść co. Dalej, "going on TV" jest #!$%@?, ja nie wiem, może "playing on TV"? InviteS to wiadomo. Czemu Documentary jest wielką literą? XD There's a nie there is, to nie list. #!$%@? to jest #!$%@? nie do naprawy, trzeba od początku
@Pouty Sory, ale nie jestem lewakiem. Taka prawda, większość tych p0lackich pseudo patriotów ma buraczane, niegrzeszące inteligencją japy. Z drugiej strony mamy jakieś androgeniczne japy i ciężko odróżnić płeć danego osobnika. No i jeszcze panowie po 40-50 z przechlanymi ryjami.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anonimizator69: Widziałeś przeciętnych ludzi na ulicy za zachodnią granicą? Sami przystojniacy nie ma co.. Na marszu równości też sami przystojniacy. Takie generalizowanie to głupoty. Wytworzyłeś sobie taki obraz w głowie i tyle. To co widzisz w mediach to tylko ułamek rzeczywistości.
@Pouty Widziałem, mieszkałem kilka miechów na zachodzie ojropy. Różnica jest znacząca, tam przeciętny, biały i heteroseksualny facet wygląda dużo lepiej. Do wiary w propagandę mediów jest mi daleko, bo nawet nie mam tv.