Wpis z mikrobloga

#wykopaka czy są już oficjalne dane odnośnie tego kto trafił na ściane wstydu, a kto nie? Mamy 20 grudnia, a na stronie wykopaki nic takiego nie ma, etap „przygotowanie paczek” dalej wisi jako „dzisiaj” a nie „koniec”. Na PW nic nie dostałem.

Widzę, że organizacja jest bardzo chałupnicza i to jest po prostu słabe. W tym momencie nie wiem nawet komu mam paczkę wysłać, bo nie wiem czy sprawdzono już wszystkie zdjecia paczek i moj odbiorca sie nie zweryfikował, czy będzie kolejne losowanie jakieś komu mam wysłać paczkę. No jest kompletnie zero czytelnego info.

Poza tym, jak wielokrotnie już wspominano - termin weryfikacji powinien być co najmniej o kilka dni krótszy, na rzecz terminu wysyłki.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 7
@terwer358 daj im chwile, jak nie masz zweryfikowanego odbiorcy to pewnie będziesz miał losowanego ponownie. Na razie nie ma oficjalnych danych.
  • Odpowiedz
Widzę, że organizacja jest bardzo chałupnicza i to jest po prostu słabe. W tym momencie nie wiem nawet komu mam paczkę wysłać, bo nie wiem czy sprawdzono już wszystkie zdjecia paczek i moj odbiorca sie nie zweryfikował, czy będzie kolejne losowanie jakieś komu mam wysłać paczkę. No jest kompletnie zero czytelnego info.


@terwer358: IMO organizacja jest bardzo dobra. Jak zwykle zawinił czynnik ludzki. Gdzie ludzie przez ostatnie 2 dni #!$%@?
  • Odpowiedz
@terwer358: Typie zejdź z organizatorów, bo robią co mogą dla tej akcji, a trochę snu i spokoju też się im należy. (°°
  • Odpowiedz
@terwer358: Jeszcze nie ma, do południa taka informacja powinna się pojawić. Jeśli chodzi o organizację - nie jesteśmy przedsiębiorstwem z milionami złotych na zapleczu i 200 pracownikami, a tylko 2 organizatorami + 1 moderator. Nikt nam za nic nie płaci, mimo, że np. wczoraj siedzieliśmy ciągłe 22 godziny nad rozpatrywaniem zgłoszeń. Wszystko ogłosimy w oficjalnym komunikacie, gdzie podsumujemy obecny status zabawy i napiszemy co dalej z osobami, których odbiorcy nie
  • Odpowiedz
@terwer358: Ci którzy zweryfikowal pewnie żaden nie trafi na ścianę wstydu to się mogę założyć bo zrobili wszystko odnośnie formalności. Ci co czekali do końca bo coś to już mogą trafić.
Szczerze to też bym się wkurza jakby mi się odbiorca do wczoraj do północy weryfikowal i lepiej żeby takie osoby odciąć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dobry_programista: @terwer358: informacje o terminach były dostępne od tygodnia. Jeśli ktoś zarypał sprawę, to już jego problem. Cóż, trafiłeś na takiego Mirka, ktory wiedział co i kiedy. Mógł to zrobić wcześniej...
Organizatorom należa się wielkie słowa podziękowania
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dobry_programista: @terwer358: informacje o terminach były dostępne od tygodnia. Jeśli ktoś zarypał sprawę, to już jego problem. Cóż, trafiłeś na takiego Mirka, ktory wiedział co i kiedy. Mógł to zrobić wcześniej...
Organizatorom należa się wielkie słowa podziękowania
  • Odpowiedz
  • 7
@jalop terminy były podane od samego początku, czyli spokojnie miesiąc :p jak ktoś zostawia na ostatnią chwilę no to musi się liczyć z tym że coś pójdzie nie tak :)
  • Odpowiedz
Szczerze to też bym się wkurza jakby mi się odbiorca do wczoraj do północy weryfikowal i lepiej żeby takie osoby odciąć.


@unitrax: Też już bez przesady terminy są takie jakie są i czemu mamy karać kogoś kto się wyrobił w terminie? Nawet jeżeli to była ostatnio godzina?
  • Odpowiedz
@carving85: Oficjalnie - tak dotrzymali terminu i zrobili co do nich nalezalo, jeżeli sie zweryfikowali do 19.12 godz 23:59:59. Jezeli nie to sciana wstydu i ananas w dupsko.

Organizacja jest tak jak napisałem wyżej - na stronce dopiero po moim poście odznaczono 19.12 jako „koniec”. Poza tym sam pomysł wysylania paczki w nastepnym dniu jako termin ostateczny wysłania, od razu po uzyskaniu weryfikacji odbiorcy jest zły.

Jeśli jakas osoba zweryfikowała paczkę np w dniu 10.12 to osoba jej wysylajaca ma 9 dni na przeslanie paczki i spokojnie może to zrobić.
Jeśli zaś odbiorca zweryfikowal sie 19.12 o 23:00 to nadawca ma już
  • Odpowiedz