Wpis z mikrobloga

Drogie Mireczki post taki ku przestrodze - głównie dla mlodszych użytkowników wykopu. Pamietajcie, że każdy z Was może spotkać na swojej drodze taka Agnes ktora Was od siebie uzależni do tego stopnia, że będziecie się godzić na wszystko co ona Wam rozkaże. Ja myślę, że Aga sobie sprawy nie zdaje jaka ma "moc sprawcza" i, że Rafałek jest bardziej wierny i posłuszny niż te dwa łyse szczury, które nazywa psami. Owszem - przypadek Rafatusa to pewna skrajnosc ze względu na niezrównoważenie psychiczne i nałogi, ale myślę, że każdy normalny typ też może trafić na taką toksyczna kobietę i nawet nie wiedzieć w co się wyebal. Dziękuję za uwagę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rafatus #patostreamy
  • 5
@PZt37: dużo mężczyzn podświadomie szuka cech charakteru matki w przyszłej wybrance życia, ale myślę, że to jednak bardziej skomplikowane jest. Np. Agnieszka ma charakter dominujący stąd tez Rafał się jej slucha - Marlena takiego przebicia nie ma, jest zresztą zbyt głupia żeby okiełznać nawet byle menela.
@Dolores12345: rafatus jest zależny, on nie ogarnia życia i chciałby żeby ktoś za niego wszystko ogarnął i tylko dlatego zgodził się na taki układ z agnes, każdy niezależny mirek który nie mieszka już z mamą i sobie sam daje radę nie musi się bać takiej agnes bo jak zacznie mu pyskować to pakuje walizy i wraca do siebie