Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
#bigbrother taaaak Kamil biedny xd nie wierzę, żeby gość który nosi kaszmirowe skarpetki nie miał zamrożonego chajcu xd przecież ma zlecenia, w styczniu ma grać w filmie musi mieć odlozona kase na chociażby podróż. Według mnie on chce tym cyrkiem wymusić na tvn to aby jak najszybciej wyplacili mu chajsy i tyle. Nie prosił o zbiórkę ale sie żalil jaka z niego bidusia bo niema na choinkę xd nawet nie udawal zaskoczonego ani że jest mu z tej okazji glupio, tylko odrazu podziękował i tym samym przyjął. Przestańcie #!$%@? ze on jest taki dobry, wspaniały i w tej chwili pokrzywdzony, bo to jest cwany lis co udowodnił niejednokrotnie. Jestem cały czas za nim ale niestety przez ta gowniana akcje nagle w moich oczach zrobił sie bardzo malutki.
  • 34
@KatarzynaRomanroman poczekajmy z osądami bo jeszcze będzie jak ze zbiórką na samochód do gościa z seicento co do dziś tych hajsów na oczy nie zobaczył :)
I tak co nie zrobi to będzie źle, bo nawet jeśli odda na cele charytatywne (jak zapowiedział) to będzie #!$%@? że zrobił to pod presją, że się ugiął pod negatywnymi komentarzami itd.
Generalnie IMO koleś ma #!$%@? bo co nie powie jest rozkminiane na 15 lvlach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@barbara-szczecinska-75: oczywiście ze tak, ale to inna kwestia niz to że Kamson niema co jeść i nie będzie mial na choineczke dla siebie i Ewci xd tą zbiorka nieźle z was wszystkich zakpil niestety, masz dobre serduszko i mu wierzysz ale niestety użył widowcow jako narzędzia do zalatwienia swoich spraw z tvn. Na insta wczoraj pół dnia siedział w kawiarni, papieroski, piwko czy tak sie zachowyja ludzie ktorzy mają ciężką sytuacje
@KatarzynaRomanroman: @muwieszeptem: nie podoba mi sie to ze z powodu jednej wpadki ze zbiorka wszyscy go teraz skreslaja jakby nikt z was nigdy nie zrobil w zyciu czegos glupiego. Powiedzial ze odda to odda. Jedziecie po nim z powodu tej wpadki ale juz zapominacie jak orzed programem regularnie wspieral akcje dobroczynne a w trakcie trwania programu niejednokrotnie pokazal sie z empatycznej strony. To juz dla was idzie w niepamiec bo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@muwieszeptem: tak, bo Wiktor sie #!$%@? i odpowiada sam za siebie a tu wzzyscy go potraktowali jak degenerata i alkoholika. A Kamil uderza bezpośrednio w widzów i za ich pomocą chce dodpiąć swego. Nie widzisz różnicy? Możesz się z tym zgadzać albo nie mnie to ani ziebi ani grzeje. Ale to przykre skoro dla Ciebie Wiktor jest zły tylko dlatego że stanął w obronie Mateusza i mi to wytykasz pomimo że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@deyna123: nie, ja o tym doskonale pamietam, i tak jak napisałam dalej jestem za nim. Oceniam teraz tą konkretną sytuację ktora według mnie jest zagrywka z jego strony. Możemy sie nie zgadzać w tej kwestii. Dziękuje Ci bardzo za to ze potrafisz normalnie prowadzić dyskusje bez wyzwisk bo inni maja z tym problem.