Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że większość z uczestników 2 edycji ma wielki ból dupki nie do siebie, że nie wykorzystali szansy, albo teraz właśnie ją zaprzepaszczają, tylko do TVN, że jak wyszli z dWB nie mieli już naszykowanego trony i korony, że nie czekały na nich oklaski i kariery itp. Gdzie bym nie zajrzała, na większości insta byłych uczestników są jakieś przytyki do TVN - a to Martynka przy facie 500 pewnie koleżanki, a to Mateusz, że kasy od TVN nie zarobił, a to Kamil, że już nie ma przelewu (czy co tam jeszcze się skarżył, pisaliście tutaj zresztą), a to Wiktor, że sponsorują go wafelki z Wedla bo TVN kasy nie ma.... No ludzie - weszliście tam żeby się pokazać, żeby ktoś was dostrzegł... skoro nic się nie dzieje lub się nie zadziało to chyba o czymś to świadczy... na pewno nie o stacji TVN, to nie ona was miała promować tylko wy mieliście tam zabłysnąć i wykorzystać chwilę
#bigbrother
  • 17
@muwieszeptem: jeśli ktoś tak robi to poproszę o dowody!!!! to są tylko ich słowa. Oni podpisywali kontrakt. Jak się coś podpisuje to się czyta!!!! a jak się nie doczytało to trudno.... po drugie nikt im nie obiecywał kariery.... jakoś nie usłyszałam słowem od uczestników 1 edycji żeby gdziekolwiek i cokolwiek narzekali.
@Agresywka: żartujesz sobie, nie? Już w poprzedniej edycji pojawiały się takie głosy szczególnie na live uczestników, którzy odpadli w trakcie. Jeśli jednak odbierasz tamtym i tym uczestnikom prawo do wypowiadania się w tym temacie i uważasz, że ty wiesz lepiej to szkoda czasu na dyskusję
@muwieszeptem: ja nie wiem lepiej..... tylko to są tylko ich słowa... a tak naprawdę to nie wiem czy jest tutaj ktoś pośród nas kto na oczy widział ten kontrakt i co jest w nim zapisane... nawet juz sama kwota za dzien w BB się różni, raz czytałam o 50 zł innym razem o 35 chyba... żeby wiedzieć co jest prawdą trzeba by było wiedzieć co oni podpisali. Oni sami wprost nie
@Agresywka: dawno temu Wojewódzki wypowiedział się o uczestnikach programów typu Mam Talent innych reality show. Podsumował to krótko- jeśli masz chęć do ciężkiej pracy i masz jakiś pomysł to taki program Ci pomoże bo gwarantuje rozpoznawalność- ale większość ludzi tego nie wykorzysta i nie jest to wina tvn.
@aneta-skarpeta: ale rozgraniczajcie te kwestie jak wykorzystanie popularności po programie od traktowania uczestników przez stacje. Jest naprawdę ogrom wywiadów z uczestnikami chociażby dawnych bb i tam bardzo dobrze jest widoczne jak wylane ma stacja na nich. Są tylko produktem.
@muwieszeptem: lubię Kamila, dobrą robotę odwalił, ale to jest bardzo cwany lis i potrafi rozgrywać ludzi dla własnych potrzeb ( zresztą to robił cały czas w bb). Natomiast nie sądzę aby tvn opóźniało płatności bo coś- mają pewne zapisy w umowie i się ich trzymają, że mało płacą za dniówki? po co maja więcej płacić skoro jest las chętnych. Kamil nie jest taka pierdołą, która nie ogarnia umów i ustaleń- za
@muwieszeptem: ja nie napisalam, ze klamia!!!!! Nie wkladaj w moje usta slow przez siebie wydumanych. Ja pisalam, ze znam tylko slowa jedej ze stron a nie wiem co napisane w kontrakcie. Myslisz, ze prawnicy stacji pozwolili by sobie na lamanie zapisow umowy zeby ktos mial podstawy do zaskarzenia tego? Watpie. Zreszta zeby nagrode odebrac to chyba trzeba jakis procent wplacic od nagrody i jednej, i drugiej