Wpis z mikrobloga

Hej, wczoraj po jakiejś 3-letniej przerwie odpaliłam #pokemongo . Bardzo fajnie to teraz wygląda. Trochę pogooglałam, żeby się obeznać, ale nie wszystko znalazłam. Stąd pytania:
1. Mam jakieś zadanie z buddym, znalazłam filmik reklamowy...i tyle, jak go aktywować?
2. Zauważyłam, że Wy na tym tagu szukacie znajomych do gry. Też widzę, że mam jakieś prezenty. Nie wiem jeszcze czy będę grać regularnie, ale warto mieć dużo znajomych? Ja mam u siebie 10 prezentów, to max?
3. Czy te zadania są tygodniowe, czy znikną jeśli ich nie wykonam w pewnym okresie czasu?

Na koniec kilka moich spostrzeżeń. Bardzo mało itemów wypada z pokestopów, za to pokemonów mam jakieś zatrzęsienie i z racji, że ich nie znam nie wiem na kogo polować. Skod Wy bierzecie pokeballe? Bo ja po jednym dniu zabawy jestem pod kreską.
aaa, no i mam wrażenie, że teraz trzeba strasznie blisko podchodzić do pokestopów.
Dla wiadomości - mam 26 lvl
  • 7
@nic_to: 2. Maksymalnie możesz mieć 10 prezentów ale jesli byś zebrała 10, wysłała 10 do znajomych to potem możesz pozbierać kolejne i do kolejnej 10 osób, da się chociaż nieraz się nie chce w moim przypadku
3. Zadania nie mają ograniczenia czasowego
@Szukam_loszki: Dzięki za odpowiedź! Z racji tego, że nie mam pojęcia, jak się tam te prezenty znalazły... (dzień logowania po trzech latach mnóstwo komunikatów itp., a ja tylko chciałam otworzyć aplikację), stąd moje następne pytanie - w jaki sposób prezenty wskakują? I co zazwyczaj w nich jest?