Wpis z mikrobloga

Trochę się żale (znowu) na te grę - jak to jest, że gram sobie w tych moich 6/7 /8 dywizjach w dr i od tygodnia #!$%@? same remisy wymeczone, porażki i ledwie kilka wygranych (rq przy 2:0 i przeciwnik wychodzi, ja dostaje mniej pktow) a lw sobie zagrałem i bilans 18-4, nagle się nauczyłem grać? Myślałem , że już naprawdę #!$%@? jestem, no ale chyba jednak troche umiem w fife skoro weekendowa w miarę fajnie poszła. Cały fun z gry online znika, odechciało mi się grać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#fut
  • 10
@dulux23: no nie pamiętam co tam w lw było za taki bilans, 18 wygranych . Jebia mnie Ci ludzie w dr aż tylko, cały czas oscyluje w granicach tych lig, a w dr wbijam g1 zazwyczaj bo za porażki np 5:4, też sporo pktow dostaje, gram wszystkie mecze do końca.
@Raul777 ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Loonar92: mam to samo, od jakichś 3 dni na 30 gier mam tylko 5 zwycięstw i 2 remisy w d6, znaczy, teraz już d8. Chyba czas skończyć z graniem online bo ten matchmaking nie ma sensu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iti1986: x1 here, odnoszę wrażenie że grałem ostatnio na masę spadkowiczow, którzy chcieli wrócić do swojej nominalnej dywizji, albo po prostu ludzie nauczyli się grać, bo każdy jeden mnie czytał w defensywie jak otwartą książkę xd