Wpis z mikrobloga

@iti1986: Może na drugiej podplatformie jest inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na topplatformie nadal istnieje takie coś jak skrypty i handicap. Może u was testują zachowania graczy z wyłączonym handicapem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wojtini1996: nie ocenie na podstawie tego co mowisz, bo moze to byc zwykle nabijanie strzalow z 16 metra bez kierunku itp itd, sa inne, ale bez przesady
handicap i skrypty sa, w doliczonych minutach jak najbardziej, ale bez przesady...

nie gram tak radosnego futbolu, potrafie w---------o dobrze bronic [to opinia jednego z mireczkow z #turniejfut ( ͡° ͜ʖ ͡°)], nie trzeba oddawac 25 strzalow
  • Odpowiedz
@Wojtini1996: no ale nie można zrzucać wszystkiego na handicap. Gdyby to była prawda, to więcej ludzi by na turnieje jeździła. Mimo wszystko widzimy tych samych ludzi praktycznie na każdym turnieju.
  • Odpowiedz
@pnowak94: @iti1986: Nie twierdzę, że mam jakiegoś dobrego skilla. Przegrywam często, bo jestem słabszy, ale czasami to jest jakaś masakra. W tym meczu z @RysiuQuaresma było czuć handicap, czułem go ja, ten, który wygrał. A może to był normalny gameplay, podczas którego wszystko dochodziło, a zwykle jest delay i nic nie działa? Tego nie wiadomo.

Są takie mecze, w których jeden z bramkarzy czyni cuda, nie ważne czy strzelasz driveny, finezje, proste strzały, strzelasz na pustą bramkę, jesteś 5 razy sam na sam, jak nie ma wpadnąć to nie wpadnie. Są też takie mecze, że wystarczy dotknąć piłkę i jest bramka. Są takie mecze, w których podania dochodzą do nogi Twojego zawodnika z odpowiednią siłą (są silne), a są mecze (ich jest większość, bo delay i się p------i cały gameplay), że siła podania, strzału jest taka, że nie byłbym się tak kopać do 2 letniego dziecka, które dopiero co zaczęło chodzić.

Zgadzam się z tym, co piszesz, ale czasami są takie mecze, że człowieka szlak trafia jak widzi, że robi to, co w innych meczach wychodzi, a w tym akurat nie. To jest to manipulowanie przez EA. DDA, skrypty, handicapy.. Nie mówię, że to jest w każdym
  • Odpowiedz