Wpis z mikrobloga

@RysiuQuaresma: Kurła, czuć było handi jak #!$%@? w pewnych momentach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kojarzyłem nick w fifie ze screenów z wykopka tylko nie kojarzyłem dokładnego nicku na wykopku, wiedziałem, że to jakiś stary wyjadacz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@iti1986: @Ravalent: We wcześniejszym meczu też trafiłem na Polaka, spoko ziomeczek, popisaliśmy trochę. W tamtym meczu przegrałem z Handicapem,
  • Odpowiedz
@Wojtini1996: czy Ty przegrywasz w inny sposob niz handicap? co chwile przegrywasz przez handicap
szczescie Tekkzow i MoAub, ze na turnieje nie jezdzisz, bo Ci handicap przeszkadza, tak to byliby bez szans...
  • Odpowiedz
@Ravalent: potrafie, ale nie moge patrzec na takie biadolenie, handicap, srandicap
z reguly przegrywa sie, bo brakuje skilla, czasami bedzie slupek, poprzeczka, kilka slupkow
  • Odpowiedz
@iti1986: Przegrywam, ale o tych innych nie pisze xd jakbym pisał o każdej przegranej to musiałbym jebnąć 300 postów na tagu, a tak to chyba mniej ni 10 xd

Ostatnio mało gram, a mam już rozegrane 860 spotkań w tej fifie. W poprzedniej ponad 3k. Często widzę kiedy włączają się skrypty i handicap.
  • Odpowiedz
@iti1986: Jak #!$%@? cały mecz 30 strzałów, w tym 25 celnych i strzelasz jedną bramkę, a przeciwnik odda 4 strzały, 3 bramki, w tym 2 od słupka, gdy piłka leci 300 km/h to to nie są skrypty? Same skrypty najbardziej są widoczne od 43 minuty do 45+iles tam i od 88 do 90+iles tam. Przecież większość graczy zauważa, że te minuty są zupełnie inne niż pozostałe 86 podczas reszty meczu.
  • Odpowiedz