Wpis z mikrobloga

@dolomit-statyczny: tu nie chodzi o upicie człowieku :-/ tu chodzi o to, że nawet jak go ktoś zauwazył w BB to poszło się wszystko pier.... dobrze tu ktoś napisał, że taka Maja Sablewska go teraz osika, przyjaciól też ma zajebistych... popier... po pijaku to oni se moga nawet i miesiac, tylko po cholere kompromituje sie publicznie..... przecież to nie jakiś patus a na takiego prawie wyszedł
  • Odpowiedz
@dolomit-statyczny: ta xD to ten sort #!$%@?ący kindybała randomowi szukający tatusia dla bombelka siedzący w domu i nic nie robiący xD który wszystkiego wszystkim zazdrości bo każdy ma farta albo j est złodziej i takie osoby piszą o upadku człowieka bo niecałe 3 dni ziomek pije po wyjściu z programu który trwał 3 miesiące xD
  • Odpowiedz
@dolomit-statyczny: zgadzam sie z @Agresywka: Nikt nie zabrania mu sie upic, przeciwnie, ma prawo chlopak odreagowac te 3 miesiace. Niech sie bawi, niech sie upija, ale nie musi zaraz pokazywac tego na live. Za dlugo tam siedzial i ma potencjal, zeby teraz chlopak wszystko przekreslil, jak walnie po pijaku jakas glupote! Kazdy z nas wie, ze czasami wystarczy jedno glupie zdanie ( o ktore po pijaku bardzo latwo) i jestes
  • Odpowiedz
@Agresywka: a Maja Sablewska to jakaś prof dr habilitowany fizyki czy zwykła celebrytka od ciuchów która wybiła się na znajomosci z Doda? Była opiekunka dzieci Gorniaczki i jej menedżerka ! Ogonie kobieta z szeroko rozumianego show bizu , a nie prof dr hab wiec zluzuj gumkę w stringach !
  • Odpowiedz
@mary-ja: a oni wszyscy wchodzac do BB to wlezli do tego show biznesu? tylko albo w nim zablysną albo pojda na dno i tyle w temacie... ja bluszczec nie musze wiec do BB sie nie pchałam (kiedy jeszcze mogłam bo juz za stara jestem) i stringów też już nie nosze tylko barchany
  • Odpowiedz