Wpis z mikrobloga

Mam model w STL, który ma strasznie dużo błędów i slicer sobie z nim kompletnie nie radzi. Czy jest jakiś sensowny sposób, żeby go doprowadzić do stanu w którym się wydrukuje? Zależy mi jedynie na bryle, więc cały środek jest nieistotny. Siedzę nad tym już kilka godzin, a właściwie nic mi się nie udało zdziałać.
Link do pliku:
https://mega.nz/#!75x0QAbY!zo_iG1qnuRCF3VIfuiFIjCqjVc2axDhuw-MPPPWRG8E
#druk3d #modelowanie3d #projektowanie może nie do końca #cad i #grafika3d ale każda pomoc się przyda
  • 9
@skejwen: Masakra, bo tego się trochę obawiałem. Umiejętności nie mam i miałem nadzieję, że to jakoś pozszywam te oddzielne siatki, a potem załatam ewentualne dziury tak, żeby mieć na koniec zamkniętą bryłę.
@mieffer: Kurde blaszka, wielkie dzięki. Wygląda obiecująco. Netfabb, żeby był widoczny w slicerze prusy musi być aktywowany? Poinstalowałem i nie widzę na razie tej opcji. Otworzyłem plik bepośrednio w netfabbie, ale może da się łatwiej.
Dzięki raz jeszcze. Dziś już późno, więc jutro będę walczył. Dziś coś trochę na chybił trafił poklikałem i było jeszcze lepiej. Wręcz blisko akceptowalnego. Jest jeszcze parę defektów, ale chyba mi się uda ogarnąć.