Wpis z mikrobloga

Często sobie buduję jakieś składy na futbinie ze swoich zawodników, zamieniam ich z innymi, sprawdzam zgranie itp. no i często patrzę na cenę całego składu..

Ładnie ten rynek upadł na łeb.. Nie przejmuję się utratą coinsów na składzie, ale cena moich PIĘCIU sprzedawalnych zawodników z pierwszego składu poleciała w tydzień o 710k, a to bardzo dużo, bo w tej cenie można teraz kupić topową kartę albo nawet kilka. Na szczęście wszystko leci.. Taki Eusebio, którego chciałem kupić poleciał o około 400k, ale niestety jeszcze bardziej polecieli 'moi zawodnicy'. Wiadomo, że jakbym sprzedał któregoś tydzień temu to teraz miałbym już Eusebio bez dokładania, ale po co się nad tym rozwodzić jak niektórzy na tagu, spadli to spadli, ta gra i tak trwa tylko jeden sezon i za rok trzeba będzie zaczynać wszystko od początku.

Na Xboxie jest już tylko 14 kart wartych więcej niż 100k, ale za dzień albo dwa będzie ich 13, bo Auba jest na granicy i kosztuje 100k. EA już nie ma co zrobić żeby podregulować ceny kart z wyższej półki, będą lecieć z dnia na dzień.

Nie przejmuję się tym za bardzo, bo i tak bym nimi grał, ale co EA odwaliło to w głowie się nie mieści. Rynek leci dość szybko w porównaniu z poprzednimi edycjami, serwery z ziemniaków, DDA, SBC z wymaganiami z dupy, karty też ciulowe w porównaniu z poprzednim rokiem, sam wtedy zrobiłem Sona, van Aanholta i Matuidiego (pewnie jeszcze kogoś, bo się opłacało), którymi grałem bardzo, bardzo długo.. Ten LO był topowy praktycznie do totsów, a teraz jakieś gówno karty, które nie konkurują z zawodnikami z większości składów, bo nie oszukujmy się.. kto chce grać takim Fekirem, gdy tańszą i o wiele lepszą alternatywą jest zwykły Griezmann. Niektóre karty robią tylko koneserzy kart danych lig i bogole, którzy nie mają co robić z coinsami. Bardzo dużo osób czeka na Sissoko, ale EA o tym wie i dowali takie wymagania, że połowa osób, które teraz chce go zrobić, go nie zrobi. Ważne żeby codziennie były świeże paczuszki w sklepie i $$ napływały na konto. Sporo osób już zrezygnowało, ale czy to pora na mnie?



#fut
  • 14
@Fox7er: Wszystko leci, a zarobek na kartach nonrare jest taki sam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż nawet tego mi się nie chce robić. Prawdziwego siana nie ma co ładować, bo ta gra za chwilę się skończy.

@dulux23: Dzięki. Dlatego się bawię, ale mam w składzie takie karty, że ich upgradem są imo tylko te najlepsze ikony - Eusebio, Gullit, Vieira, Nazario, Cruyff itp.. A takim Neymarem
@dulux23: Stricte online jestem dość nowy, bo cisnę na swoim koncie od końca listopada fify18. Wtedy zacząłem swoją przygodę z FUT-em. Wcześniej przez słaby internet nie grałem za bardzo w gierki online. Ale ogólnie w fifę grałem od fify05, kariera FC Basel albo Zurich, bo nie można było zaczynać kariery managera w topowym klubie tylko trzeba było się wspinać po szczeblach kariery. Najbardziej utkwiły mi w pamięci Fifa05, 08, 10, 12,
@dulux23: Grając w ostatniej fifie na PC prawie nie czułem delaya.. Jedyny jaki czułem, był spowodowany słabym lapkiem, na którym grałem, ale po zastosowaniu dodatkowego chłodzenia wszystko śmigało płynnie. W tej fifie jest jakaś masakra, ale z tego co wiem, to teraz na PCtach gameplay też jest #!$%@? xd
@dulux23: widziałeś ten słupek ilu ludzi kupiło fife 20? Bo jak nie to poszukaj i tam znajdziesz odp.. Oni mają w #!$%@? w 21 poprawią pewno dużo rzeczy by znów ludzie kupili. W tej serii która wg mnie jest najgorsza i nie mówię tu pod względem że jest trudniejsza nic nie poprawią bo po co, oni już zarobili. Jak to mówią Ktoś musi zepsuć by potem inny mógł to naprawić.