Wpis z mikrobloga

Czemu laski, dając przykład ta na tym zdjęciu poniżej, na którym pokazują całą gołą dupe


@#!$%@?: Naprawde nie ogarniasz czy pytasz zeby wylac frustracje?

1. Atencja
2. Przy wysokiej liczbie followersow, ktora najlatwiej nabic wrzucajac zdjecia golej dupy - stulejarnosci pelno, rozne firmy beda chcialy z nia wspolpracowac - profit.
  • Odpowiedz
  • 0
@#!$%@? ale to wiesz, że często komentarze typu "pięknie wyglądasz kochana" to boty. Zgadzam się z Tobą i aż boje się, że będę miał kiedyś córkę i będzie to dla niej normalne...
  • Odpowiedz
  • 1
Pytania typu „Kawa czarna czy z mlekiem?” są po to żeby nabić ilość komentarzy. Co ma przełożenie na potencjalne deale z firmami
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Powiem Wam, że jakiś czas temu odkryłem idealne rozwiązanie dla Instagrama, Bo zacząłem lajkować profile gdzie wrzucają dużo zdjęć/gifów/filmików z psami. I teraz jak chcę się zrelaksować to odpalam instagrama, poscrolluję pieski przez 10 minut i jestem potem zdecydowanie szczęśliwszy.

Lajkowanie atencjuszek jest bezsensowne bo można tylko się załamać i nimi i ich poziomem.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: no w #!$%@? ciężko uwierzyć w takie proporcje zawieszenia xd to jest photoshop a ona buduje zasięgi gołą dupą. To taka cyfrowa prostytucja zwana "influence marketing".

  • Odpowiedz
@#!$%@? dla reklamodawcy liczy się ilość like I % zaangażowanych czytaj ile komentuje. Tylko po to robią te durne posty
  • Odpowiedz
@#!$%@?: przecież tu chodzi tylko o lajki i komentarze. Laska trzepie hajs na kretynach. Sam bym pewnie tak robił jakbym był dobrą dupą, a tak to codziennie harować na złodzieja ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@#!$%@?: mądrego to i miło poczytać. A potem jak taką potraktujesz tak, jak ona traktuje samą siebie, to ból, kwik i sraczka, bo nie jestem taka jak wszystkie i nie jestem żadną #!$%@?!!!!
Jeszcze żeby ten tyłek jakoś ładnie wyglądał - a to takie nic specjalnego, pewnie zero treningu a tylko udawanie, jaka to ja jestem fit. Beka z takich. Przynajmniej od razu wiadomo, z kim masz do czynienia.
  • Odpowiedz
@#!$%@? do tego jeszcze karlica. Przeciez ona na koturnach ledwo do tego zlewu siega xD bez butow nawet kubka po "kawatime" by se nie umyla xDDD
  • Odpowiedz
@#!$%@?: jak ktos ma tyle lajkow to zarabia na insta. A to jest medium dla bezmógzów i pustaków. Zobacz kto tam ma popularność. A takie pytania "czy dzisiaj srales" "czy jest tu ktos kto oddycha" to najprostrzy sposob zeby ten prymitywny motłoch zaktywizowac do komentowania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@#!$%@?: bo to zwykle prostytutki i zarabiają na idiotach które plusuja, followuja i kupują to co one tam sprzedają. Najgorsze to chyba jest dla pokolenia młodych dziewczyn, które uwazaja, że to ok i tylko tak można wrzucić zdjęcie na ig, bo inaczej to nikt nie zobaczy.
  • Odpowiedz