Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Antyradek: tylko ze fortnite to czyjas rozrywka, jakies hobby wiec spoko target. A tutaj to jakas kpina jest. Jak mozna faworyzowac kogos w jakiejs grze planszowej. Juz nie chodzi czy to kobiety czy karły. Robią gre gdzie jawnie pozostali gracze sa traktowani gorzej. Z perspektywy faceta jestem oburzony, ale jakbym byl kobieta to tez bym byl bo to tylko świadczy o glupocie kobiet wg producenta - dajmy wiecej hajsu, moze
  • Odpowiedz
@daczka92: Jak dla mnie to ta gra obraża kobiety, bo próbuje przekazać, że kobiety potrzebują przywilejów żeby w ogóle mieć jakieś szanse na wygraną.
  • Odpowiedz
opinią dzieliłem się dwa razy


@PolacoEsMasGrandeRobaco: jeżeli uważasz że "kto by dawał #!$%@? o grę planszową" to opinia na temat "co sądzisz o promowaniu wśród dzieci wizji świata w którym kobiety są domyślnie ofiarami opresji i wymagają sztucznej pomocy" to oznacza tylko tyle że ominęły cię kluczowe punkty celów programu nauczania szkoły średniej i mogę ci tylko współczuć
  • Odpowiedz
@Wap30:

jeżeli uważasz że "kto by dawał #!$%@? o grę planszową" to opinia na temat "co sądzisz o promowaniu wśród dzieci wizji świata w którym kobiety są domyślnie ofiarami opresji i wymagają sztucznej pomocy"


Myślę że bardzie by się tobie przydała powtórka z liceum bo ni cholere nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem kilku krótkich zdań.
  • Odpowiedz
@PolacoEsMasGrandeRobaco: Ależ ja nie mógłbym mieć mniej kija w dupie, po prostu lubię ciekawe dyskusje a tutaj widzę nie mam na taką szans xD Z tej gry jeżeli musisz wiedzieć mam co najwyżej bekę, natomiast szkoda mi kobiet uczonych (i jest to znacznie szersze zjawisko, śmieszna odmiana Monopoly to jedynie jeden z jego objawów) że najlepszym podejściem do życia jest myślenie o sobie jako o ofiarach i szukanie sposobów żeby
  • Odpowiedz
@Wap30: Podoba mi się jak płynnie przeszedłeś z:

promowanie wśród dzieci wizji świata, w której kobiety to z definicji ofiary opresji wymagające seksistowskich cheatów żeby cokolwiek osiągnąć?

Do::

Z tej gry jeżeli musisz wiedzieć mam co
  • Odpowiedz