Wpis z mikrobloga

Ludzie. Dlaczego wy zawsze wszystko łykacie jak młode pelikany? ;)
Zacznijmy od tego, że w psychiatryku vel wariatkowie NIE MOŻNA być w posiadaniu telefonu komórkowego (wyjątkiem są zabytki bez aparatu i możliwości połączenia się z netem) nawet jakby chciał przemycić to nic z tego. Tak samo z TV w pokoju szpitalnym. Chorym psychicznie nie wstawiają telewizora do pokoju w ich dyspozycji jest tylko łóżko i umywalka. Toaleta z prysznicem na korytarzu a jak chce im się pooglądać TV Mango to stoi czarna puszka pośrodku oddziału a piguły udostępniają pilot co by jakiemuś #!$%@? nie zachciało się go w dupę wsadzić (strapon). On nie jest w żadnym psychiatryku tylko w szpitalu i mitomani jak najęty. Nie dziękujcie :* :* :*( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rafatus #patostreamy
  • 14
psychiatryku vel wariatkowie NIE MOŻNA być w posiadaniu telefonu komórkowego


@MvtxMxntvnv: Nawet jeśli nie można (w sumie nie wiem), to na pewno pacjenci mają. Wiem, bo rozmawiałem nie raz z kimś w psychiatryku i do mnie dzwonił. Po za tym w zależności co, gdzie i jak to oni nawet zamknięci nie są (a dokładniej tylko część jest odizolowana)
( ͡° ͜ʖ ͡°) czytajcie ze zrozumieniem. telefon można mieć nikt nikomu nie broni ale bez internetu i aparatu wiem to i nie z filmów drodzy koledzy po załamaniu psychicznym bliskiej mi osoby. dla osób z parciem na dostęp do internetu drogą wyjątku kilka razy w tygodniu udostępnia się salę komputerową gdzie przez wyznaczony czas można poczytać historie o dzielnym analczyku na wykopie. Oddział otwarty czy zamknięty czy
@MvtxMxntvnv: wlasnie mam znajoma w szpitalu po zalamaniu nerwowym odwiedzam ja regularnie od miesiaca i #!$%@? kocopoly. Wszystko zalezy od tego dlaczego jestes w szpitalu i w jakim jestes stanie. Znajoma najpierw byla na obserwacji i pietrze dla ludzi po zalamaniach nerwowych, depresjach, samobojcach, z jazdami po narkotylach. Na tym pietrze mozna bylo miec telefon KAŻDY smartfona czy klawiszowy, nie mozna bylo miec zadnych kabli czyli ladowarek sluchawek itp. Od jakis