Wpis z mikrobloga

Na kogo zagłosujecie?

  • Szymon Hołownia 12.0% (22)
  • Dudopis 3.3% (6)
  • Kidawa 3.8% (7)
  • Władysław Kosiniak-Kamysz 10.9% (20)
  • Kandydat lewicy 8.7% (16)
  • Bosak / inny kandydat konfederacji 52.5% (96)
  • Korwin, jeśli sie zbuntuje 8.7% (16)

Oddanych głosów: 183

  • 16
Subwencja była regularnie przejadana. W wielu regionach struktur praktycznie nie ma. Poza tym pytaniem jest czy Korwin pociągnie za sobą tym razem większość swoich zwolenników.


@PatologiiZew: No z dokumentu wynika ze zostało im 2mln po 2018r z subwencji. Nie wiem jak z latami uprzednimi. Myślę że Korwin wciąż ma ten swój bazowy 500k elektorat.
@AntyDojcz: Prawybory pokazują zaangażowanych sympatyków. Korwin staje się niepopularnym ciężarem. Czy młodzi liderzy poszliby za Januszem? Czy posłowie Korwina by z nim poszli? Korwin zawsze był liderem w swoim środowisku. Czasy się zmieniają a on młodszy nie będzie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@AntyDojcz: Miał swoich wiernych wyznawców i raczej monopol na swoje poglądy. Poza tym wielokrotnie miał problemy z podpisami. Czasy się zmieniają ale kto wie co przyniesie przyszłość. Niezależnie od prawyborów środowisko wolnościowe powinno myśleć o czasach "pokorwinowych" i wykreowaniu sobie lidera. No chyba że zostanie nim Korwin junior czyli Berkowicz ( ͡º ͜ʖ͡º)
PS. Dziambor ma duże szanse na zwycięstwo więc do tematu można wrócić za
@AntyDojcz: Jakiego przejęcia? Wspieranie kilka miesięcy Bosaka w kampanii ma zmienić całą Konfederację? Moim zdaniem tak nie będzie. Podobnie jak start Dziambora nie sprawi że środowiska narodowe osłabną. Różnica jest taka że Artur dostanie wsparcie działaczy narodowych a Krzysiek wolnościowych już średnio. Tyle ode mnie :)