Wpis z mikrobloga

@ufoludek-zkosmosu: Kiedyś dużo grałem na PC-ie i zawsze używałem strzałek - jakoś nie przeszedłem nigdy na "literki" do poruszania się. Dla mnie było ok i wygodnie. Obecnie gram już tylko na konsoli używając oczywiście pada.
  • Odpowiedz
@ufoludek-zkosmosu: ten ostatni sposób na dwa palce jest używany przez osoby które wcześniej używały maszyn do pisania. Kiedyś policjant moje zeznania właśnie tak spisywał na kompie. #!$%@? przy tym że aż biurko skakało. Zapytałem go o to to właśnie powiedział że całe życie musiał siłowo na maszynie i się przestawić nie może.
  • Odpowiedz
@zmasowanyatak: Moja mama była księgową w latach 80. Ma skończone dwa kursy pisania na maszynie, z których jest bardzo dumna xd. Z komputera korzysta już długo, sporo ogarnia jak na osobę po 60, ale właśnie tak wali w te klawisze, że cały dom się trzęsie. Nie umie inaczej. Aż szkoda dla niej dawać nowe delikatne laptopy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
komendy w latach 80-tych na pewno były wyposażone w wysokiej klasy sprzęt!


@NapalInTheMorning: w latach 80?! Jeszcze 20 lat temu widziałem ma komendzie maszyny do pisania:) Policja dosyć późno się skomputeryzowała.
  • Odpowiedz