Wpis z mikrobloga

Nosz #!$%@?, ile można...
Powinien być jakiś bot, który sprawdza ile użytkownik dodał wpisów pod naszym kochanym tagiem. Jeśli ktoś ma mniej niż 5 wpisów, to od razu pod jego postem powinno lądować szybkie FAQ.
1. Perfumehub.pl - lista legitnych perfumerii
2. Perfumomaniak.pl - lista legitnych perfumerii
3. Polecane zapachy - od razu link do poradnika
4. Jeśli szukasz zapachu to opisz co ktoś nosi/nosił, wiek, płeć, przeznaczenie, wykonywany zawód ewentualnie.
5. Jeśli powyższe punkty nie odpowiedziały na Twoje pytanie, to znaczy, że potrzebujesz YSL Kouros
#perfumy
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wonsz_zabujca: Z czasem przestaję się dziwić elektrodzie, tam jest już patologia, ale tutaj 80-90% pytań od świeżaków można tym zestawem załatwić


@Kexu: i co cię to boli? Mają prawo pytać.

Kim ty #!$%@? jesteś żeby mówić kto co i jak XD?
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: Bo na przykład nie da się przeglądać tagu, jak 80% postów to „jaka perfuma dla młodego jurnego rumaka”, „jaka perfuma na zimę”, #!$%@? mać. Nie chce się aż czasami na tag wchodzić, bo gdzie nie spojrzysz tam pytanie o TO SAMO. Jakby te pytania jeszcze się czymś różniły, ale tam każdy pisze praktycznie o jednym. „Jakiego perfuma polecacie”.
  • Odpowiedz
@Kexu uruchomił się gen każdego p0laka który w jakiejś dziedzinie się zna. Byle #!$%@?ć nowicjuszowi, niech wie gdzie jego miejsce i niech wie, ze ja się na tym znam!! Pomóc? Paaaanie po co pomagać, niech użyje lupki. Temat zamykam perfjuma z czarnej listy.

-----‐‐----------------‐----------------------------------------------------------------------

Piszę poprawnie po polsku.
  • Odpowiedz
@Kexu: wprawdzie nigdy się tu nie wypowiadałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale dzięki za listę. pytanie tylko (ja laik jestem) na ike legitne są to perfumerie? w oparciu o co tworzono listy?
  • Odpowiedz
@paul43: Perfumerie te są stale monitorowane przez użytkowników poprzez zakupy w nich. Wszelkie problemy są zgłaszane do administratorów perfumomaniak i perfumehub i oni dodają notkę, że coś w danej perfumerii śmierdzi.
  • Odpowiedz