Wpis z mikrobloga

Ten Wiktor dla Łukasza to tak po połowie, z jednej strony jest mu bardzo przydatny w firmie bo chłopak jest ogarnięty, potrafi myśleć, jest samodzielny i odpowiedzialny i dzięki niemu Łukasz może zajmować się pierdołami całe dnie, rozbijać się quadem a z drugiej strony pewnie się obawia bo on nie lubi inteligentnych pracowników. On woli takich roboli bez ambicji, którzy nigdy nie wyjdą poza strefę komfortu i nie będą dla niego utrudnieniem i zagrożeniem. Śmiechu warte. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#lukaszbudowlaniec #domza150tysiecy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JaglanKaszanu No ale to juz dawno było wiadome. Taki Kawa jest idealnym pracusiem dla niego. Ja już przestałem śledzić tę telenowelę ale czy on czasem nie zapowiadał hucznie jakiś czas temu, że kończy z youtubem?
  • Odpowiedz
Najbardziej mnie śmieszy jak on mówi do nich dobra róbcie sobie chłopaki ja jadę bo mam masę papierkowej roboty. Ile papierkowej roboty może mieć taka mała mikrofirma, która wystawia kilka faktur w miesiącu? A później nagle publikacja jakiegoś odcinka typu spędza X czasu na robieniu karmnika dla ptaków (lol) albo ten quadzik zasrany.
  • Odpowiedz
Najlepsze są jego konkursy ostatnio nakupował sprzętu w Castoramie pewnie wliczył to w kosztu bo chwalił się że ma duży podatek do zapłacenia ogłosił konkurs sprzedał pond 100 projektów i rozlosował nagrodę, i w ten oto magiczny sposób zrobił dwa interesy mistrzostwo :) Że rezygnuje z YT to też wielka ściema.
  • Odpowiedz
@Darknight90-: No jak oglądam jak ten Kawa muruje to za głowę się łapie. On ma takie powolne i nieprecyzyjne ruchy jakbyś dał kielnie jakiejś babie. Pląta się tam ciagle, przekłada to wiadro i kielnie, rękami zaprawę nakłada, sapie jak parowóz.. no ale nie sprzeciwia się szefowi i jest idealnym pracownikiem bez ambicji.
  • Odpowiedz
@JaglanKaszanu: ja tylko czekam na to az kawa zlamie łapę albo dostanie zapalenia wyrostka robaczkowego. Robota wtedy stanie. A takiego drygiego parobka juz nie znajdzie i bedzie musiał murowac sam albo zamknac dzialalnosc z budowlanką , i zajac sie dystrybucja materialow budowlanych autkiem ktore mu sprezentowali wierni widzowie
  • Odpowiedz