Wpis z mikrobloga

@riko1: sprawdź sobie serie 1 coupe, oznaczenie coupe to chyba e82. Fajnie wygląda, fajnie jeździ i co najlepsze jak na BMW z lat ok 2008 to chyba ich najlepszy model, jest ich też dość mało więc nie będziesz jeździł czymś oklepanym jak E46 czy E92 których też już jest mnóstwo na ulicach.
@Zaradnis kupi. Do poprawek i nie jakaś mega ogóle z syndykatu ale spokojnie wóz do jazdy. Ja swoją (niestety 3.0 ) sprzedałem za w końcu za 28.500 . Była wystawiona z 35 to nawet nikt nie dzwonił za bardzo tylko milion zamian za jakieś gowna. W moja było wkładu że 2-3k

Ale zainteresowanie było mizerne. Nie wiem czy że względu na silnik czy co
Żona męczy ? ;) Ja w 1,5 roku swoja urobiłem. A frajdy nikt mi nie odbierze, jezdzilem kilkoma betkami, to wogoole inny swiat jak juz sie siedzi w srodku. Przynajmniej wez ja pod uwage, poswiec chwilke ogladajac jak to jezdzi + lokowanie kaski bez spadku ceny gwarantowane :)
@SlavedWizard: na szczęście jeszcze sporo lat przede mną zanim pojawią się takie problemy :D myślałem nad 350z ale szukam auta do codziennej jazdy i dwumiejscowe niestety odpada, bo czasem fajnie by było wziąć parę osób do auta, większe zakupy itp. Prędzej za x lat się skusze na 370z jako auto do zabawy jak już potanieją i będę miał jakieś drugie na co dzień, ewentualnie przemyślę temat i może jakieś 350z +