Wpis z mikrobloga

#mirkokoksy #pytanie #ciwczenia #seks nie wiem czy ja coś robię źle i jestem jakiś inny ale powiedzcie mi. Mam grupę znajomych, którzy zaczęli ostatnio uczęszczać na siłkę. Jednemu z nich zrobiłem plan treningu i powiedział, że nie wyglądam jakbym tak mało ćwiczył. Dałem mu dosyć prosty plan, wyciskanie na klatę sztanga, wyciskanie na klatę leżąc na ławeczce, rozpiętki (dużo na klatę bo ma bardzo małą i chciał ją na sam początek dobrze zrobić), wznosy bokiem, hantelki na bicki, podciąganie, brzuszki na ławce skośnej, rowerek 20 min lub bieganie 15 min, suwnica (nie może robić przysiadów bo ma nieco przemieszczone biodro + płaskostopie), martwy ciąg co jakiś czas (co 2gi trening bo według mnie i tak jest bardzo intensywny). On jeszcze dodał, że w sumie miał podobny tylko jeszcze areobik jakiś robił i na maszynach i się w sumie zaśmiał, bo myślał, że się ciężej buduje mięśnie xd (chodzi od miesiąca na siłkę i jest chudy jak szczur). Czy ja coś robię źle, za mało ćwiczę albo nie wiem, pomocy, jakaś opinia się przyda xD
  • 6
  • Odpowiedz