Wpis z mikrobloga

gdybym miał gotówkę to bym oczywiście wolał kupić messiego tymbardziej ze totgs jest w tej samej cenie praktycznie i to jeszcze wymienny
ale jesli się nie handluje i wie z gory ze nie bedzie osoby stać nigdy na takiego leosia, to biorąc tydzien w tydzień niewymienne i robić sobie wymiany z duplikatów co by wpadły jakieś overalle na przepał i sobie go powoli robić redukując przy tym koszta w miarę możliwości, moze to nie taki glupi pomysł, miesiąc to sporo czasu
przeczekać tylko futmas w razie jakiegos fajnego sbc i ewentualnie po, te zachomikowane overalle wrzucic w leo
#fut
  • 9
  • Odpowiedz
@iti1986: nie no ogolnie nie mam cisnienia na ta karte tymbardziej ze odechciewa mi sie grindowac bo mam ostatnio ciekawsze rzeczy na głowie xD ale na teraz mysle jedno wyzwanie 89 bylbym w stanie zrobic ze szrotu, troche pewnie powpada jeszcze tego po drodze, ewentualnie se na telefonie pohandlowac te godzinke dziennie by sobie dopomóc, jesli wyjdzie jakis kot na futmas, to go zrobie i oleje messiego, jesli nie to
  • Odpowiedz
@ellenfelek: Ja myślę podobnie jak Ty. Mam NIFa i sporo kart niewymiennych z wysokim overallem. Potrzebowałbym 1,5mln żeby zrobić Messiego. Jak sprzedam jego nifa, to wyjdzie mi z 500k za upgrade 94 do 96 + może wyleci coś z paczek ciekawego. Pytanie, czy lepiej wydać te 500k na upgrade Messiego czy zrobić sobie paczkę o baby ikonę hmmm, ciężkie decyzje
  • Odpowiedz
+ jest to pierwszy rok, w którym gram Messim, zawsze byłem #teamcr7, ale w tym roku karłem gra mi się tak dobrze, że napewno zostanie u mnie do końca gry(a grałem już 90 Best i baby Garrincha i zaden nie ma do niego podjazdu)
  • Odpowiedz
@ellenfelek zdecydowałem się zrobić poświęcając NIFa, 500k w klubie i ok. 15 niewymiennych z klubu 85-91, których i tak nie użyłbym podczas futmas. Z paczek najlepsze trafy to David Silva, Bonucci i If podolski więc straszna lipa. Zagrałem dwa mecze DR i dla mnie różnica jest kolosalna względem ifa :O może i nie była to najmądrzejsza decyzja, ale TOTGSA i tak bym nie kupił, więc jestem mega zadowolony
kristix144 - @ellenfelek zdecydowałem się zrobić poświęcając NIFa, 500k w klubie i ok...

źródło: comment_vdVGfNT5yyuJ17ykgefDDPZeafv9TOZB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz