Wpis z mikrobloga

@wielkichwat: No i właśnie to jest w tym wszystkim najlepsze. Gdyby nie on to niw byłoby co oglądać. To po pierwsze. Po drugie każdy z nich wchodził i udawał kogoś kim nie jest. Najlepiej widać to na Ance z której wyszła cała pogarda do innych. Każdy z nich miał maskę idealnego, lubianego i wspaniałego człowieka. A tu wszedł taki Kamil i im te maseczki sciągał jedna za druga. I właśnie za
@SSDH: Dla mnie to typ człowieka, który dla własnych korzyści wbiłby koledze nóż w plecy. W odcinku Ugotowanych, w którym występował celowo zaniżał oceny, żeby tylko zgarnąć trochę kasy. Odcinek niestety zablokowany przez TVN, ale polecam poczytać komentarze. Jak dla mnie cwaniak, który wydymał produkcję, widzów i uczestników. A do Pana Witka nic nie mam.
@wielkichwat: jest dokładnie odwrotnie. Kamila szmacili przez cały program i to było ok, jak odważył się odszczekać w samoobronie, to histeria i lincz. A poza tym, nie sądzisz, że właśnie umiejętność przybierania dziesiątek masek czyni go wyjątkowym..? Oni go nienawidzą, bo obnażył ich bylejakość i małostkowość.. To właśnie jego każde słowo i gest było maglowane i rozpatrywane na wszystkie strony i doszukiwano się podtekstów i ataków.. Zaszło to tak daleko, że
@wielkichwat: właśnie o to chodzi że bez noża ich wydymał. dobrze ci się kojarzą Ugotowani z nożem, ale to cała reszta wbijała mu ten nóż -obgadywany był i sekowany za plecami właśnie. a on ich własną bronią, wprost, w twarz wypunktował najgorsze cechy każdego z nich, zmuszał do zrzucenia masek,do obnażenia podłej natury. aż teraz musieli wrócić do programu i się tłumaczyć. spróbuj wydymać taktycznie kilkanaście osób, które są przeciwko tobie.