Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Był ktoś kiedyś na takiej imprezie? Co tam jest takiego fajnego że tyle ludzi chodzi w takie miejsca? Poważnie pytam bo staram się wytłumaczyć sobie że coś ze mną jest nie tak bo nigdy nie byłem w takim miejscu.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dildo-vaggins: toz to zwykle kluby, tyle ze popularniejsze. Bielska pomarancze odwiedziłem kilka razy, nawet kilka znajomych twarzy widze na fotkach ( ͡ ͜ʖ ͡). Co jest fajnego? Nie wiem, ja nie lubie takich miejsc, zazwyczaj chodzilem jak jakis znajomy mial urodziny i dostalem zaproszenie, duze sale to dla mnie rak, wystrzelone Sebki i Karynki na pigsach, muzyka ktora mi nie siada, tłok. Jak juz musze
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shatter: no właśnie też się zastanawiam po co one się tak ubierają jak dziwki do klubu, chyba tylko żeby szpary popuścić bo pewnie na codzien dresik albo inne przeciętne ciuchy.
  • Odpowiedz
@Shatter: Sądzę, że to trochę presja tłumu - większość lasek (przyjmijmy ok. 65%) tak się ubierze, więc koleżanki w ekipie nie chcą odstawać od reszty i wyglądać jak "hehe zakonnica". A że dodatkowo samce dostają spermiego rozumu, to już wartość dodana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz