Wpis z mikrobloga

Bardzo mi sie podoba jak głupota naszych bohaterów może rozwiązać wiele problemów
Mexicano będzie wrzucał filmy na niepubliczne, zmniejszy sobie dochody co tylko go zmotywuje do większego niż teraz chlania (i tak już coraz gorzej kontrolowanego)
Major ćpając i zgonując po lasach nie będzie nagrywał i zarabiał na ten burdel
A knur coraz częściej wyzywając i atakując widzów sprawi, że rzadziej będą go odwiedzać i dawać mu hajs, może ktoś znowu pofarbuje auta skoro nagrali że monitoring nie działa. Plus może od tych ataków świńskiej furii na nagraniach powie kilka słów za dużo, znowu wpadnie do niego policja, nic mu nie zrobią, ale to go tylko mocniej #!$%@? i więcej świńskiej furii na nagraniach

Pozostaje czekać aż sami utrudnią sobie życie i wzbogacą repertuar tego cyrku o wytęsknione motywy

#kononowicz #patostreamy
  • 4
@Aberworthy: ja tam w niego wierze, pięknie sobie ćpa już całe lata (przy czym jest tak głupi że stosuje niewydajną metodę z reklamówką, zamiast kirać ze szmatki), pewnie w plecaczku ma wałówke, 5 swetrów na sobie, rozgrzewa sie wódeczką.
Trzeba pamiętać, że jakoś przetrwał te lata bezdomności, a wtedy nie miał pieniędzy tyle co teraz. Nie wiem skąd ci menele mają zdrowie, ale dożywają zdecydowanie zbyt poważnych lat niżli by sugerował