Wpis z mikrobloga

@Juliettee: ja #!$%@? to by byla najwieksza zenada tej edycji na prawde. Jestem za Kamilem i tylko on wg mnie powinien wygrac po tym co przeszedl i nakrecil cale show. Bez biego w tym programue nie dzialo by sie kompletnie nic i nikt by tego nie ogladal. Ale jestem w stanie nawet zdzierzyc ostatkami sil Wiktora wygrana ale na pewbo nie zdzierze Martyny ani jej 2 miejsca. Ni chuuu nie vede
@Juliettee: Przykład Przemka może i cichy ale podczas zadań najlepiej sobie radził i inteligentne rozmowy a została Ola która się obrażała o wiek płakała o czekoladę i wyleciała karnie
@corryand: zgadzam się z każdym słowem. Jakby stacja taki skarb z rąk wypuściła, to byłby wielki błąd. Obserwujemy narodziny gwiazdy i tyle. Liczę się z wygraną Martyny, ale będzie to czysta formalność, bo sądząc po rozmiarze popularności, Kamil to wygrał, wyprzedzając resztę o lata świetlne. Tylko on z całej grupy nadaje się do czegokolwiek (i to jak się nadaje) ze swoją wiedzą, kulturą osobistą, obyciem, serduchem, dowcipem, aparycją i charyzmą. O
@ka-larzk: dokladnie. Wyobrazasz sobie Martyne prowadzaca jakies show? Nigdy!!! tylkoo "yyyyy..krociutko!!!!!! Chodz tu, choooodz tam Łaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!" i darcie mordy i stękanie bez celu i brak wiedzy. Tragedia nie wiem co z niej mogliby zrobic. Ani do zadnego programu ani zadna piosenkarka z niej nie bedzie. Wiktor niech lezie do Sablewskiej na stylistei niech sie rozwija w jakis aktorskich rolach, ale jako samodzielnego prowadzacego tez go sobie nie wyobrazam, tak samo jak