Wpis z mikrobloga

@Guta: na takich małych kawałkach? Pomijam błąd w sztuce ale to bardzo łatwo jest dobić takich specjalnym "dyngsem". No chbyba, że listwy są klejone wtedy to więcej roboty
  • Odpowiedz
@Guta: oczywiście, że nie powinno. Jeśli to podłoga pływająca, czyli panele, to docięty panel nie powinien być mniejszy niż 30-40 cm, inaczej dzieje się to, co na zdjęciu powyżej. Jeśli listwa nie jest klejona to zdejmij ją, kup taką breszkę do dobijania paneli, mały młotek i zrobisz to w 5 minut. Jeśli listwy są klejone to jest problem.
  • Odpowiedz
@Guta: ten kawałek jest tak mały, że może być całkowicie luźny, mogłeś to przesunąć mopem podczas sprzątania. Po prostu popraw.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Sckb niestety klejone :/ a przerwy zauważyłam już w kilku miejscach, między innymi pomiędzy kawałkami które są dłuższe niż 30 cm
  • Odpowiedz
@Guta: ja bym raczej reklamował u tego co układał. "kto to panu tak #!$%@?ł" pasuje idealnie. Jak wyżej pisali kawałki powinny mieć minimum 30cm przy ścianie. Żaden producent nie uzna reklamacji czegoś takiego, w każdej instrukcji jest napisane o minimalnej długości.
  • Odpowiedz
@Guta: mam to samo ale w panelach które mają 6 lat. potrzymam to jeszcze z 2 lata, tam gdzie się dało do skleiłem na sztywno kropelką i trzyma :D docelowo wymienię na panele winylowe
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Guta: spartolona robota, nie powinno być takich końcówek krótkich przy ścianach, często skutkuje to właśnie wypinaniem się zamka. Można ściągnąć listwę p/p i dobijakiem ściągnąć podłogę, może wskoczy, zależy jaki zamek i czy nie wyłamany
  • Odpowiedz