Wpis z mikrobloga

Siema, oglądam patusów 2 lata na wykopie rok zawsze bez konta. Wiem jak jedziecie tutaj zielone nicki :) Zrobiłem tylko po to konto aby podzielić się informacjami. Napiszę kilka informacji które możecie zweryfikować bo pierdoły to nie mam czasu pociskać. Wymienie info jakie mam tak losowo będziecie chcieli o coś wiedzieć więcej może napiszę. Dużo rzeczy na pewno wiecie ale nie wiem co

- Petukhs to znaczy pidirasta dlatego oni ciągle Crutcha tak nazywają tak to ten long dik
- Boss to gangster ale taki prawdziwy nie jak rafatus. Ma wroga którego się boi i się przed nim ukrywa Myślałem że małysz jest mocny bo broń itp. ale Andrey Shchadilo ma większe zasoby...
#rafatus
- Kolya mój ulubieniec :D wcześniej rzucał fete teraz tylko ją ćpa
- Zhmur jest frontmenem projektu dlatego nie robi sporo celów, waga 150kg
- Yuzik, na razie nie chce o nim pisać
- Crutcha słyszymy Kostil on ma największe problemy metadon dalej wiecie + prawdopodobnie kleptoman ciągle coś ginie tam
- Zhmur i małysz, działają charytatywnie nawet zrobili plac zabaw!!!
- Crutch wpychał penisa w kapustę miał robioną lewatywę z... tak z wódki...

Na koniec nawet nie oglądałem więc mogą być błędy!!! Crutch zabija żywego koguta i zjada go na surowo i to wszystko zanurzony w jego piórach! 10:55

https://youtu.be/VygmK3EoSaA?t=655

#patostreamy #patoruski
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

odpowiedz


@SVETER: bezdomny jest to wiadomo i ma pewny problem ale nie z dragami nie chcę tu tego pisać bo jakby się dowiedziały madki 500 + to wtedy by było... Nikt o nim dużo nie wie nawet chłopaki zza granicy bo Pan "A" Czyli Yuzik jest chyba nowy w tej branży(to moje zdanie) Mam z 15 osób zablokowanych na samym kanale małysza które krzyczą żeby ddzwonić na policję
  • Odpowiedz